Figura Ewy Farnej (25 l.) jest tematem omawianym w show-biznesie od dłuższego czasu. Gwiazda kilka lat temu przybrała na wadze i jak dotąd nie wróciła do poprzedniej sylwetki. Ona jednak nie przejmuje się tym i zawsze twierdzi, że całkowicie siebie akceptuje.

Po HEJCIE Godlewskich Ewa Farna ODPOWIADA i pokazuje brzuch (Instagram)

W wywiadzie dla magazynu Zwierciadło wyznała jednak, że jej mama uwielbia sport i chciałaby, aby jej córka była bardziej aktywna.

Jak przyjeżdżam do domu parę kilo cięższa, mama od razu mówi: Ewuśko, pilnuj się. Powiedz swojej menedżerce, ona jest taka piękna, żeby cię wzięła ze sobą na jakąś siłownię.

Ewa Farna: Co za news, aż się sama przeraziłam!

Teraz w rozmowie z Plotkiem, Ewa znów odniosła się do tych słów. Twierdzi, że zostały źle zinterpretowane. Mama akceptuje ją, ale sama przestrzega diety i zdrowego trybu życia, dlatego, gdy jej córka jest w domu, je to samo.

Moja mama jest taka: „Tu masz sałatę, to jemy na kolację”. Nie będziemy tutaj gotować żadnych kaczek na wieczór. Pokroiłam sałatkę. Ja mam po prostu inny dom. U mnie jest tak, że moja mama jest bardzo fit. Nie jest tak, że kazała mi schudnąć, bo jak najbardziej mnie akceptuje. Jak każda mama dba o zdrowie swojej córki.

#kiedymamaladniejszaodcorki #kdyzjemamahezcinezdcera

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Mama Ewy Farnej chce żeby jej córka SCHUDŁA?

Mama Ewy Farnej chce żeby jej córka SCHUDŁA?

Mama Ewy Farnej chce żeby jej córka SCHUDŁA?

Mama Ewy Farnej chce żeby jej córka SCHUDŁA?