Marcelina Zawadzka obecnie ma życie jak z bajki. Od dłuższego czasu spotyka się z niemieckim biznesmenem Maxem Gloecknerem, z którym podróżuje po całym świecie.

Marcelina Zawadzka ZARĘCZYŁA SIĘ! (ZDJĘCIE)

Marcelina Zawadzka mówi o zaręczynach

W środę prowadząca reality show „Farma” pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Max Gloeckner oświadczył się jej podczas jednej z podróży. Do wyjątkowego zdjęcia dodała cytat z piosenki Nate’a Smitha „I Don’t Wanna Go To Heaven”, czyli „Nie chcę iść do nieba, gdy niebo leży tuż obok mnie”. Do tego dodała hasztag „powiedziałam TAK”.

Marcelina Zawadzka wraca z wakacji. Przyłapana na lotnisku (ZDJĘCIA)

Z kolei dziś nieco więcej opowiedziała o zaręczynach z Maxem Gloecknerem. Opublikowała kolejne zdjęcia z sesji zaręczynowej, a pod spodem napisała, co czuje po tym wyjątkowym wydarzeniu.

Przyznaje, że ma wielkie szczęście, że zaznała prawdziwej i szczerej miłości:

Przepełnia mnie wdzięczność i ogromna radość, ze udało Nam się spotkać w odpowiednim dla siebie czasie i miejscu. Mam wielkie szczęście, że było mi dane w tym życiu, zaznać od drugiego człowieka prawdziwej szczerości, autentyczności, naturalnej miłości, bezinteresowności, dostrzeżenia prawdziwości, dobrej intencji i ekstremalnie pięknej wrażliwości na drugiego człowieka. Jestem wielką szczęściarą, ze mam Cie przy sobie… Warto było czekać (jak niektórzy mówią – długo hehehe na Ciebie. Miłość jest wszystkim♥️ Dzięki Tobie wiem to na pewno – napisała Zawadzka.

Marcelina Zawadzka to polska modelka, która w 2011 roku zdobyła koronę Miss Polonia. W 2015 roku została gospodynią śniadaniowego programu TVP „Pytanie na śniadanie”. Jesienią 2020 roku Telewizja Polska zakończyła z nią współpracę, gdy celebrytka znalazła się w gronie osób oskarżonych o oszustwa podatkowe. Jakiś czas później Zawadzka przeszła do Polsatu.

Marcelina Zawadzka wyznaje, że padła ofiarą molestowania

Max Gloeckner, Marcelina Zawadzka, fot. Podlewski/AKPA

Marcelina Zawadzka z nowym chłopakiem

Marcelina Zawadzka z nowym chłopakiem

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner, SK:, , fot. AKPA