Marcelina Zawadzka (30 l.) z pewnością ma ogromne wyczucie stylu i estetyki. Fani zakochani są w większości stylizacji, w jakich pokazuje się prezenterka Pytania na Śniadanie. Zawadzka jest bardzo piękną kobietą, swego czasu wygrała tytuł Miss Polski. Marcelina dodała na swojego Instagrama zdjęcie, które rozgrzało fanów do czerwoności.

Marcelina Zawadzka ZASZALAŁA! 5 stylizacji w Pytaniu na śniadanie: TA sukienka jest BOSKA (ZDJĘCIA)

Seksowna Marcelina Zawadzka niczym ze Słonecznego Patrolu pływa w basenie

Była miss aktualnie wypoczywa w Kalifornii.  Z chęcią dzieli się pięknymi fotografiami z wakacji. Tym razem pokazała, jak przepływa basem w Kalifornii. Zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym widzimy Marcelinę pływającą na plecach, zachwyciło obserwujących prowadzącej Pytanie na Śniadanie. Zawadzka miała na sobie skąpe, czerwone bikini. Modelka prezentowała się jak żywcem wyjęta z kultowego serialu Słoneczny Patrol.

Przepiękna figura. Bogini. Co za Piękna Pływaczka Pani Marcelinka. Zmysłowe ! Tak trzeba żyć. Przepiękna sylwetka i przepiękna opalenizna – komentowali pod zdjęciem zachwyceni internauci.

Taking a breath before another adventure – podpisała zdjęcie na Instagramie Marcelina.

Ciekawe o jakich nowych przygodach pisze Marcelina. Domyślacie się o czym może myśleć?

Podróżowanie ❤ Za każdym razem czuję ekscytacje na myśl o wszystkich przygodach i pięknych miejscach, które na mnie czekają – pisze Marcelina.

Musimy się z nią zgodzić. Kalifornijskie słońce i plaża wyglądają naprawdę pięknie! Myślicie, że jej chłopak Rafał Jonkisz towarzyszy jej w podróży i obydwoje wyjechali na romantyczny urlop? Para miesiąc temu do siebie wróciła.

Marcelina Zawadzka

Warszawa, 26.07.2019, Nagranie programu Pytanie na Sniadanie PnS Telewizji Polskiej TVP2,
N/z. Marcelina Zawadzka, Image: 461239947, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Forum

Warszawa, 25.07.2019, Nagranie programu Pytanie na Sniadanie PnS Telewizji Polskiej TVP2,
N/z. Marcelina Zawadzka, Image: 461240761, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Forum, Forum

Co myślicie o najnowszym zdjęciu Marceliny Zawadzkiej? Wygląda seksownie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znowu są razem. Potwierdzili związek

Marcelina Zawadzka pokazała PIĘKNE siostry i mamę

Marcelina Zawadzka na Rage Race; wyglądała jak petarda!