Marcelina Zawadzka karierę medialną rozpoczęła od konkursu Miss Polonia. W 2011 roku zgarnęła tytuł „Najpiękniejszej Polki”, a w 2015 trafiła do Telewizji Polskiej, gdzie przez pięć lat współprowadziła program „Pytanie na Śniadanie”. Jednakże w związku z możliwym zamieszaniem w przestępstwa podatkowe, stacja odsunęła ją od pracy. I mimo że zapewniała ona o swojej niewinności, od tego czasu zrobiło się w życiu gwiazdy nieco spokojniej.

Odmieniona Marcelina Zawadzka na nowych zdjęciach: Polska J.Lo – piszą fani

Marcelina Zawadzka przechodzi do Polsatu

32-latka nie zamierzała jednak poprzestać wyłącznie na byciu influencerką oraz modelką i postanowiła odmienić swój los, walcząc o angaż w Polsacie. Z jakim skutkiem? Jak najlepszym, bowiem już wiosną 2022 roku zobaczymy ją na małym ekranie. W jaki roli? Prowadzącej nowy program – „Farma”.

Farma – co to za program?

Zawadzka wraz z Iloną Krawczyńską (jedna z sióstr ADiHD) poprowadzi reality show, którego akcja będzie toczyła się na wiejskim gospodarstwie, odciętym od dóbr cywilizacyjnych (internetu, prądu czy wody). Uczestnicy programu będą musieli wykonywać różne zadania, toczyć pojedynki i zawiązywać relacje. Z show sukcesywnie będą odpadać ludzie, a szczęśliwiec, który wygra, otrzyma 100 tysięcy złotych i tytuł najlepszego farmera.

Marcelina Zawadzka pokazała klimatyczną SYPIALNIĘ. Jest pięknie!

Niedawno zakończyły się castingi do programu, a zdjęcia mają ruszyć jeszcze tej jesieni. Jak poradzi sobie Marcelina? Przekonamy się już na wiosnę. Niemniej trzymamy kciuki!