Megan Fox zamiast Victorii Beckham?

226 226

Megan Fox najprawdopodobniej zastąpi Victorię Beckham jako twarz (lub raczej “ciało\”) bielizny Giorgio Armaniego.

Wszystko dlatego, że Posh chce koncentrować się na budowaniu własnego modowego imperium. Bycie kojarzoną z innymi markami, niż swoja własna, niekorzystnie wpływa na sprzedaż. A Victoria ma wielkie ambicje.

Jej następczynią ma być właśnie Fox.

Wybór naturalnie nie dziwi. Boimi się tylko, że pewnego dnia otworzymy lodówkę i Megan będzie w niej siedzieć. Obok Edyty Górniak, Brangeliny, Roberta Pattinsona i Dody…

&nbsp
 
46 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

to pikeknie

nie lubie megan, osobiscie wolę victorie ; ]

megan jest przeciętna. taka zwykła suczka z filmu porono. nie wiem… mnie tam nie kręci jakoś. wolałbym ładną buzie od suczej.

ona lepiej niż VB

gość, 11-08-09, 23:38 napisał(a):gość, 10-08-09, 22:09 napisał(a):I dobrze. Zal mi tych wszystkich zazdrosnych i zalosnych Polek, ktore nie lubia kogos, bo jest ladniejszy i mu sie lepiej powodzi.a mi zal ciebie ze wystarczy kogos nie lubic by zostac nazwanym zazdrosnikiem;/ widocznie musisz byc rownie jepnieta typiara jak megan skoro ja bronisz;] ja osobiscie yuwazam sie za pieknosc i hołduje jak sobie tak i innym wielu pieknym osobom, jak np Christinie Aguilerze;>ktora jest rzeczywiscie piekna, a nie tylko przecietna z wygladu jak np megan wg mnie i co dlatego jestem zazdrosna?;/ bo mam inny gust? i bo nie lubie jej za to ze jest zwykła chciwa zazdrosnica? spierdalaj więcuh… ale żałosny ten komentarz;/ nie można tego napisać poprawną polszczyzną??

heh dobre z tą lodówką;D ale jakież prawdziwe…;p

z Pattinson’em przesadzials.. :PP

gość, 10-08-09, 22:09 napisał(a):I dobrze. Zal mi tych wszystkich zazdrosnych i zalosnych Polek, ktore nie lubia kogos, bo jest ladniejszy i mu sie lepiej powodzi.a mi zal ciebie ze wystarczy kogos nie lubic by zostac nazwanym zazdrosnikiem;/ widocznie musisz byc rownie jepnieta typiara jak megan skoro ja bronisz;] ja osobiscie yuwazam sie za pieknosc i hołduje jak sobie tak i innym wielu pieknym osobom, jak np Christinie Aguilerze;>ktora jest rzeczywiscie piekna, a nie tylko przecietna z wygladu jak np megan wg mnie i co dlatego jestem zazdrosna?;/ bo mam inny gust? i bo nie lubie jej za to ze jest zwykła chciwa zazdrosnica? spierdalaj więc

no to niezle niezle

gość, 11-08-09, 16:13 napisał(a):grace93, 11-08-09, 12:42 napisał(a):Nie lepiej wziąść jakąś woskową lalę? Bo w sumie Megan niczym się nie różni od takiej woskowej lali, czy chociażby plastikowej barbie.;ddddd hahaha. ok juz się nie śmieję ;dd jest różnica- nawet woskowa lala trzyma japę na kłódkę i nie wygaduje takich glupot z czego wyniaka, ze tak czy siak, jest mądrzejsza… xdRzeczywiście! ;D

grace93, 11-08-09, 12:42 napisał(a):Nie lepiej wziąść jakąś woskową lalę? Bo w sumie Megan niczym się nie różni od takiej woskowej lali, czy chociażby plastikowej barbie.;ddddd hahaha. ok juz się nie śmieję ;dd jest różnica- nawet woskowa lala trzyma japę na kłódkę i nie wygaduje takich glupot z czego wyniaka, ze tak czy siak, jest mądrzejsza… xd

Nie lepiej wziąść jakąś woskową lalę? Bo w sumie Megan niczym się nie różni od takiej woskowej lali, czy chociażby plastikowej barbie.

no i moze reklama bd ciut seksowniejsza.

Megan jest ladniejsza od Victorii. Vika nie potrafi nawet pozować do zdjęć…heh

Jest ładniejsza,ale za to jaka głupia!Denerwuje mnie już ta dziewucha

Jakos mnie ta Megan ani ziebi ani grzeje. Niby piekna, ale jednoczesnie pospolita no i funkcjonuje tylko ze wzgledu na urode, bo jakos jej gra aktorska nikogo nie zachwyca.

I dobrze. Zal mi tych wszystkich zazdrosnych i zalosnych Polek, ktore nie lubia kogos, bo jest ladniejszy i mu sie lepiej powodzi.

jest okropna

jest o wiele ladniejsza od tej wychudzonej Victori

sylwiasyla, 10-08-09, 14:49 napisał(a):Megan i marka Amani ?! Dobe zarty… On nie prasuje do takiej firmy… a Victoria sobie dobrze radzila

i dobrze… 🙂

Kompletnie tego nie rozumiem. Przeciez to sam Armani ma wpływ na to kto bedzie reprezentował jego markę . czyzby miał tak wypaczony gust? Poza tym moim zdaniem to powinien byc ktos starszy . Megan to może reklamować produkty dla nastolatek , a nie rzeczy przeznaczone dla wyrafinowanych klientów.

obie takie pretensjonalne z tymi swoimi zoperowanymi twarzyczkami nie mogą wziąc kogos normalnego do tej reklamy??

ładniejsza jest od beckham’owej. ; -)chyba tak sie pisze

Ja wolę sto razy Megan, moim zdaniem jest piękna.

Co to za gwiazda? Nawet nie ma na koncie nic ambitnego.Zgadzam się powinni ją zastąpić prawdziwą gwiazdą.

Megan jest jak z wosku! fu!

I znowu ta Megan… Dla mnie to ona jest jedną z największych pozerek w Hollywood. Nie może się poszczycić niczym ambitnym. Jest sławna z tego że jest sławna…

Dla mnie Megan w ogóle się nie nadaje. Może jest sexy i (sztucznie) ładna, ale brakuje jej “tego czegoś”, za Posh też nie przepadam. Lepiej, gdyby Armani wziął profesjonalną modelkę lub chociażby prawdziwą gwiazdę np. kina.

obydwie plastikowe jednak megan jest ladniesza bo ta cala victoria to straaaszy wygladem ;o!

znowu megan?????????????????

Mała, czarna silikonowa zdzira. Ciśnienie mi skacze jak na nia patrze:/

Armani zawsze kojarzył mi się z szykiem i klasą, w tym momencie przestał a zacznie z jakimś bazarkowym stylem.. No sorry ale twarz Megan i jej wyraz – tylko jedno skojarzenie..

Czemu nie, jedna i druga ma sztuczne pomarancze, co za roznica?

ona ma strasznie zdzirowata twarz

Megan i marka Amani ?! Dobe zarty… On nie prasuje do takiej firmy… a Victoria sobie dobrze radzila

W mojej może siedzieć, zapraszam.

OSTATNIE ZDANIE = ŻAL. Kto w ogóle pisze te artykuły?!

Dayenka, 10-08-09, 13:59 napisał(a):Gdyby nie to, że ma męża piłkarza nigdy by nie zalśniła.. pirania jedna.. DVictoria zaistniała dzięki Spice Girls, nie Beckahmowi. Fakt,że związała się z piłkarzem, ściągnął na nich popularność.

Megan ze swoim stylem i klasą mogłaby reklamować ciuchy na bazarze…

O nieee tylko nie ona! Wszędzie jej pełno!

i dobrze, ja wole megan.

Megan jest MEGAseksy, ja sie ciesze…

Victoria doskonale spełniała rolę jako twarz marki Armani, do Megan to nie pasuje

Gdyby nie to, że ma męża piłkarza nigdy by nie zalśniła.. pirania jedna.. D

Megan jest lepszą kandydatką od Victorii .. Nie przepadam za tą kobietą.. Jest okropnie sztuczne.. Te jej CYCE.. 😀