Victoria i David Beckham trafili na czołówki brytyjskich tabloidów po tym, jak ujawniono, że u kilku z ich pracowników pojawiły się objawy COVID-19. Prasa momentalnie połączyła infekcję z częstymi podróżami pary.

Romeo Beckham kończy 18 lat! Bracia dzielą się WZRUSZAJĄCYMI zdjęciami

Victoria i David zarażeni COVID-19

Kiedy wszyscy unikali wychodzenia z domu, gwiazdorskie małżeństwo dzieliło czas pomiędzy Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone. Pomiędzy 5 a 19 marca para udała się z Los Angeles do Londynu, ze stolicy Anglii do Cotswolds, skąd poleciała do Miami i następnie wrócili do wiejskiej posiadłości w Costwolds, gdzie świętowali 21. urodziny Brooklyna. Podczas podróży Beckhamowie nie mieli szans, by dowiedzieć się, że są zarażeni.

Victoria Beckham zdradziła, dlaczego na początku kariery nosiła TYLKO obcisłe ubrania

Na urodzinowej imprezie, która miała kosztować 100 tys. funtów pojawili się m.in. Nicola Peltz, Emma Bunton, Gordon i córka Tany Ramsay Holly oraz raper Stormzy. Po przyjęciu Beckhamowie udali się do Miami, gdzie spędzili tydzień. Do Anglii rodzina wróciła 19 marca i wtedy zdaniem „The Sun” miały pojawić się objawy infekcji.

Według informacji przekazanych przez informatorów tabloidów Victoria i David skarżyli się na wysoką gorączkę i ból gardła.

Victoria uległa panice, ponieważ wcześniej razem z mężem brała udział w przyjęciach i spotykała mnóstwo ludzi. Lęk Posh Spice spotęgować miał fakt, że kilka osób z ich najbliższego otoczenia zostało zainfekowanych – zdaniem „The Sun” kilku kierowców ochroniarzy pary zachorowało, z czego niektórzy mieli ciężkie objawy.

Na myśl o tym, że źródłem zarażenia może być jej rodzina, Victoria zdecydowała się na surową kwarantannę trwającą dłużej niż zalecane przez brytyjski rząd dwa tygodnie.

David Beckham ma 44 lata i sylwetkę LEPSZĄ od swego 21-letniego syna Brooklyna (ZDJĘCIA)

Po wykonaniu testów rodzina udała się na wakacje do Włoch.

Victoria Beckham i Harper Beckham, fot. Backgrid UK / Forum

Victoria Beckham i Harper Beckham fot. Backgrid UK / Forum

Victoria Beckham na zakupach, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Victoria Beckham na zakupach, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

fot. Backgrid UK / Forum

Victoria Beckham w eleganckiej stylizacji, fot. MEGA / Mega Agency / Forum