Dominika Figurska urodziła trzecie dziecko. Mimo że termin porodu znany był jej mężowi, Michałowi Chorosińskiemu, ten wyjechał do Soczi na mistrzostwa świata artystów w piłce nożnej. Ten fakt może nie dziwić, jeśli przypomnimy sobie ostatnie plotki, według których Chorosiński nie jest ojcem dziecka.

Para ma już dwie córeczki, Nastkę i Matyldę. Ich kryzys rozpoczął się po urodzeniu drugiego dziecka. Figurska twierdziła, że czuje się niekochana i zaniedbywana. Potem pojawił się ten trzeci, kompozytor Tomek Hynek i plotki o romansie.

Dominika i Michał rozstawali się i znów do siebie wracali. Już zaczęło się wszystko układać, gdy okazało się, że Figurska jest w ciąży. Nigdy jednak nie wypowiedzieli się na temat tego, kto jest ojcem. Pokazywali się na wielu imprezach, ale sielankowej wersji rodziny raczej nie przedstawiali. Dało się wyczuć dystans i chłód, który był między nimi.

Jakiś czas temu sprawa ucichła. Gdy jednak zbliżał się termin porodu, Chorosiński wyjechał do Rosji. By nie być świadkiem plotek?