Michał Koterski pokaże ptaszka i…

338 338

Już wczoraj odgrażał się, że drugi dzień Top Trendy będzie lepszy od pierwszego. Ma to być oczywiście zasługą samego Miśka, który chce brawurowo poprowadzić konkurs Trendy w sopockiej Operze Leśnej.

Wczoraj, jako gość Katarzyny Cichopek i Krzysztofa Ibisza, którzy koncert prowadzili bardzo grzecznie, Misiek zapowiedział nawet:

Ja pokażę ptaszka, a nawet pisklęta!

Nie wiemy czy chcielibyśmy to zobaczyć.

A dla przypomnienia podajemy uczestników dzisiejszego konkursu: Cuts, Video, Mietall Waluś Magazine, Jarek Wist, Plateau, Manchester, Mikromusic, Maja Sikorowska, Lov.

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

39 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

on to ma pomysły … 😀

Rozumiem że to miało być zabawne. Pajac, który stara się coś osiągnąć.

Oglądałam I jakoś nie spacjalnie mi się Misiek podobał w roli prowadzącego

nielubie go*********************************

nie lubię go!!!

polsat próbuje go promować jak tylko może..

buheheheh, jasne:D

Brit, 06-07-08, 15:13 napisał(a):ja bym nie chciała oglądać haha xD ja tez

Imbecyl który odcina kupony od popularności ojca! Ludzie jaki on ma iloraz inteligencji? Bo moim zdaniem mniejszy niż rośliny doniczkowe! Szkoda słów!!!

gość, 05-07-08, 17:10 napisał(a):Kompletny idiota, który dla popularności zrobi wszystko.. żenujące..Niestety, ale ja tez mam takie samo wrazenie

-ja-, 06-07-08, 11:32 napisał(a):gość, 05-07-08, 17:10 napisał(a):Kompletny idiota, który dla popularności zrobi wszystko.. żenujące..Niestety, ale ja tez mam takie samo wrazenieja rowniez

gość, 06-07-08, 08:33 napisał(a):gość, 05-07-08, 19:04 napisał(a):wiadomo,że nie będzie fajnych prowadzacych bo polsat lansuje swoje gwiazdki typu cichopek , kaśka sowińska,krzysio ibisz,michał koterski,edytkę herbuś i wiele innych pierdolnietych na mózg.Bardzo dobrze.Postaraj się ,to może i ciebie zatrudnią.Święta racja

ja bym nie chciała oglądać

tez bylam uzalezniona od heroiny i nie seplenie. serio serio. a tak co do niego. em. gosc ma cos w glowie nie tak, jakby chcial. kiedys nawet mnie smieszyl, teraz to sprawia wrazenie zalosnego chloptasia szukajacego rozglosu

gość, 05-07-08, 19:04 napisał(a):wiadomo,że nie będzie fajnych prowadzacych bo polsat lansuje swoje gwiazdki typu cichopek , kaśka sowińska,krzysio ibisz,michał koterski,edytkę herbuś i wiele innych pierdolnietych na mózg.Bardzo dobrze.Postaraj się ,to może i ciebie zatrudnią.

rozwala mnie jego głos, ale Misiek powoli staje się nudny

dawno , dawno temu , kiedy ujawnil swoja facjate po raz pierwszy mogl byc zabawny , ale potem bylo go juz za duzo i jest juz tylko zalosny i denerwujacy , spadaj misiu na drzewo , pod drzewo , gdzie chcesz , tylko zniknij

Z heroiny. W wieku 18lat uzależniony był. Zostało mu te seplenienie z tego m.in.

Aż żal dupę ściska, jak się na niego patrzy, a jeszcze bardziej, jak się go słucha. Skąd się takie czubki biorą?

On udaje głupka Dla pieniędzy xD

zeby cokolwiek pokazac , trzeba to miec a u niego ani mozgu ani jaj

wiadomo,że nie będzie fajnych prowadzacych bo polsat lansuje swoje gwiazdki typu cichopek , kaśka sowińska,krzysio ibisz,michał koterski,edytkę herbuś i wiele innych pierdolnietych na mózg.

mam nadzieję, że nie mówił tego na poważnie oO

Ci z Plateau mają epulsa. z resztą jak mnówstwo innych gwaizd -__-

znam jeden zespół z tych wszystkich, które mają dzisiaj wystąpić. -.-

Przygłup. Śmieszny jak woda w klozecie.

gość, 05-07-08, 18:48 napisał(a):nikogo nie znam z tych zespolow;///bo to “świeżaki”, potencjalne gwiazdy, nie znane jeszcze szerszej publiczności

Ja za nim nie przepadam,ale wole go od Wojewódzkiego który każdego obraża…no ale wiadomo,że najlepszy to jest Szymek Majewski:-)miły,fajny facet,widać kulture ma.

On robi z siebie debila i myśli żę jest śmieszny, pfff

gość, 05-07-08, 17:34 napisał(a):Gdyby Szymek to prowadził to by było, ale ten pajac…beznadzieja;/. On jest żenujący, a nie śmieszny…Dlatego właśnie nie oglądam Top Trendy ani tym podobnych 😉

nikogo nie znam z tych zespolow;///

totalny debil ;-(

nawet kijem bym nie tknął

jest obrzydliwy!

Gdyby Szymek to prowadził to by było, ale ten pajac…beznadzieja;/. On jest żenujący, a nie śmieszny…

Kompletny idiota, który dla popularności zrobi wszystko.. żenujące..

żenujący kretyn.

On świetnie mówi;D Uśmiałam się jak to powiedziałxP

on jest po prostu wyjeban*