Na planie Azja Experss Michał Piróg wiele razy „ściął się” z parą rywali – Antkiem Pawlickim i Pawłem Ławrynowiczem. Widać było, że uczestnikom show nie jest ze sobą po drodze. Mieli różne priorytety, inne podejście do wyścigu i rywalizacji.

W internecie awantura: Czy Antoni Pawlicki jest homofobem?

W rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem Piróg opowiedział więcej o sporze, jaki rozegrał się podczas wyprawy do Azji:

Ja nie lubię ludzi, którzy uważają, że cel jest ważniejszy od szacunku do ludzi, którzy nie mają problemu z tym, aby wykorzystać ludzi, wprowadzić w błąd, żeby opóźnić innych, którzy cieszą się z tego, że innym idzie gorzej, ja tego nie znoszę – mówi Michał Piróg.

I dodaje:

– Nie znoszę również obsesji i boję się również ludzi psychicznie zachwianych. To była para, która miała obsesje, że wszyscy są przeciwko nim i wszyscy są wrogami, ilość teorii spiskowych, które tam w głowach panowała była przerażająca – wspomina. – I taka presja, ja im nie zazdroszczę, ale tak naprawdę u nas poszła tuż przed startem programu. W momencie w którym chłopcy stwierdzili: dziewczyny są generalnie słabe, ale mają większe szanse bo mają biust, itd., więc jest takie dyskredytowanie kogoś ze względu na płeć. To jest przejaw czystego debilizmu, a z głupkiem możesz przebywać tylko na oddziale, jeżeli jesteś lekarzem – ostro podsumowuje Michał.

Jak mieszka Michał Piróg? (ZDJĘCIA+VIDEO)

W rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem Piróg mówi o tym, że boi się tego typu ludzi i nie lubi dyskryminacji ze względu na płeć, kolor skóry czy orientację. Dlatego nie podobały mu się komentarze Antka i Pawła dotyczące kobiecej części ekipy. Padają ostre, choć bardzo szczere słowa.

Więcej zobaczycie w materiale wideo.

Michał Piróg o rywalach z AE: Boję się również ludzi psychicznie zachwianych

Michał Piróg o rywalach z AE: Boję się również ludzi psychicznie zachwianych

Michał Piróg o rywalach z AE: Boję się również ludzi psychicznie zachwianych