Miley Cyrus chciała odbić chłopaka siostrze!

6-R1 6-R1

Sam Hancock jest chłopakiem przyrodniej siostry Miley Cyrus, Brandi, na którego piosenkarka ma oko.

Gwiazda, która nie raz już zaszokowała wszystkich swoim wyuzdanym zachowaniem podobno teraz podrywa chłopaka swojej siostry. Od rozstania z Liamem Hemsworthem piosenkarka desperacko poszukuje partnera.

– Miley chce umówić się z nim na randkę. Próbuje ukraść swojej siostrze chłopaka, albo przynajmniej nawiązać z nim romans. Miley wcześnie zaczęła być aktywna seksualnie. Brandi już dawno narzekała na siostrę, mówiła, że ta próbuje jej ukraść chłopaka. Miley musi być w centrum zainteresowanie – zdradza źródło.

Wszystko zostaje w rodzinie. Prócz lojalności oczywiście.

&nbsp
Miley Cyrus chciała odbić chłopaka siostrze!

Miley Cyrus chciała odbić chłopaka siostrze!

Miley Cyrus chciała odbić chłopaka siostrze!

Miley Cyrus chciała odbić chłopaka siostrze!

Miley Cyrus chciała odbić chłopaka siostrze!

   
29 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

bo miley to zwykła kurew jest

miley jest zajebista niech ta dziwka spierdala od bogini

miley to menda zwykla menda i tyle w temacie

Co za bzdury!!!!

To już dawna historia związek brandi oraz Sam teraz brandi spotyka sie z zack jakiś tam na instagramie są aktualne informacje i zdj

PROSZOWICE DZIĘKUJĄ KAMILOWI !!!!! RZĄDZISZ ZŁOTKO

gość, 15-02-14, 18:41 napisał(a):gość, 15-02-14, 16:33 napisał(a):gość, 15-02-14, 15:54 napisał(a):gość, 15-02-14, 14:38 napisał(a):Boże, kto wam tłumaczy te teksty? Dziesięciolatek? Informacja zapewne z brytyjskiego portalu plotkarskiego i rzecz ma się zupełnie inaczej, o ile to faktycznie prawda to Miley CHCIAŁA ukraść swojej siostrze chłopaka chyba 6 lat temu, o ile się nie mylę 2008 rok! Ta Brandi i ten chłopak nie są razem już od 4 lat, więc jak już chcecie przekazywać informacje na polskie portale to chociaż tłumaczcie je z głową.sniezynka i fyla uzywaja do tlumaczen google translatora.to zabawne w sumie, wiekszosci czytelnikow nie przeszkadza, ze redaktorki z kozaczka, aspirujace dziennikarki, nie znaja angielskiego.ale jak jakas szafiarka czy celebrytka bez studiow nie zna angielskiego to juz wielka histeria.A wlasnie, ze przeszkadza!!! Tylko ze kazdy moj negatywny komentarz pod ich adresem nie zagrzeje miejsca dluzej niz 2 minuty!!! USUWAJA OD RAZU.Dajcie spokój. Nie znają angielskiego-też coś. Ciekawsze jest, że polskiego też nie znają)))trafna uwaga 🙂

Miley oszalala a byla taka fajna hannah montana

ale one wszystkie brzydkie są!!!!

Qrwa, to sie mnozy przez pączkowanie??

gość, 15-02-14, 15:54 napisał(a):gość, 15-02-14, 14:38 napisał(a):Boże, kto wam tłumaczy te teksty? Dziesięciolatek? Informacja zapewne z brytyjskiego portalu plotkarskiego i rzecz ma się zupełnie inaczej, o ile to faktycznie prawda to Miley CHCIAŁA ukraść swojej siostrze chłopaka chyba 6 lat temu, o ile się nie mylę 2008 rok! Ta Brandi i ten chłopak nie są razem już od 4 lat, więc jak już chcecie przekazywać informacje na polskie portale to chociaż tłumaczcie je z głową.sniezynka i fyla uzywaja do tlumaczen google translatora.to zabawne w sumie, wiekszosci czytelnikow nie przeszkadza, ze redaktorki z kozaczka, aspirujace dziennikarki, nie znaja angielskiego.ale jak jakas szafiarka czy celebrytka bez studiow nie zna angielskiego to juz wielka histeria.A wlasnie, ze przeszkadza!!! Tylko ze kazdy moj negatywny komentarz pod ich adresem nie zagrzeje miejsca dluzej niz 2 minuty!!! USUWAJA OD RAZU.

rodzina brzydali!

A na glownej wspomniana jakas “Brandki Cyrus “. CO TO?

gość, 15-02-14, 16:33 napisał(a):gość, 15-02-14, 15:54 napisał(a):gość, 15-02-14, 14:38 napisał(a):Boże, kto wam tłumaczy te teksty? Dziesięciolatek? Informacja zapewne z brytyjskiego portalu plotkarskiego i rzecz ma się zupełnie inaczej, o ile to faktycznie prawda to Miley CHCIAŁA ukraść swojej siostrze chłopaka chyba 6 lat temu, o ile się nie mylę 2008 rok! Ta Brandi i ten chłopak nie są razem już od 4 lat, więc jak już chcecie przekazywać informacje na polskie portale to chociaż tłumaczcie je z głową.sniezynka i fyla uzywaja do tlumaczen google translatora.to zabawne w sumie, wiekszosci czytelnikow nie przeszkadza, ze redaktorki z kozaczka, aspirujace dziennikarki, nie znaja angielskiego.ale jak jakas szafiarka czy celebrytka bez studiow nie zna angielskiego to juz wielka histeria.A wlasnie, ze przeszkadza!!! Tylko ze kazdy moj negatywny komentarz pod ich adresem nie zagrzeje miejsca dluzej niz 2 minuty!!! USUWAJA OD RAZU.Dajcie spokój. Nie znają angielskiego-też coś. Ciekawsze jest, że polskiego też nie znają)))

Od kiedy to Miley desperacka szuka partnera? O ile wiem to cały czas mówi, że chce być teraz sama i się nie wiązać. Tak już chcecie ją upodlić do reszty.

gość, 15-02-14, 14:38 napisał(a):Boże, kto wam tłumaczy te teksty? Dziesięciolatek? Informacja zapewne z brytyjskiego portalu plotkarskiego i rzecz ma się zupełnie inaczej, o ile to faktycznie prawda to Miley CHCIAŁA ukraść swojej siostrze chłopaka chyba 6 lat temu, o ile się nie mylę 2008 rok! Ta Brandi i ten chłopak nie są razem już od 4 lat, więc jak już chcecie przekazywać informacje na polskie portale to chociaż tłumaczcie je z głową.sniezynka i fyla uzywaja do tlumaczen google translatora.to zabawne w sumie, wiekszosci czytelnikow nie przeszkadza, ze redaktorki z kozaczka, aspirujace dziennikarki, nie znaja angielskiego.ale jak jakas szafiarka czy celebrytka bez studiow nie zna angielskiego to juz wielka histeria.

Boże, kto wam tłumaczy te teksty? Dziesięciolatek? Informacja zapewne z brytyjskiego portalu plotkarskiego i rzecz ma się zupełnie inaczej, o ile to faktycznie prawda to Miley CHCIAŁA ukraść swojej siostrze chłopaka chyba 6 lat temu, o ile się nie mylę 2008 rok! Ta Brandi i ten chłopak nie są razem już od 4 lat, więc jak już chcecie przekazywać informacje na polskie portale to chociaż tłumaczcie je z głową.

gość, 15-02-14, 12:13 napisał(a):Żałosne ,, szybko aktywna seksualnie ‘ ile miała lat ? 14 ?moze 10, jak te dzieci, co w naszym kraju podobno uwodza niewinnych panow…

Chyba były facet .Już od dawna nie są razem. Hancock to zdementował.Sytuacja nigdy nie miała miejsca.

Miley mi przypomina pekinczyka

Z twarzy Miley jest ładniejsza, szkoda, że ścięła włosy.

im młodsza tym brzydsza..

Alez ta rodzinka jest nieurodziwa !

Ale pierdolety

Żałosne ,, szybko aktywna seksualnie ‘ ile miała lat ? 14 ?

Ale kurwa fałsz tu piszecie

Niech sie zajmie trasa koncertowa.

A na taka slodka ja robili w Disney :/, a tu ,, szybko aktywna seksualnie”

Widać że siora zazdrosna o figurę Miley zaczęła też chudnac. Jest wyraźnie szczuplejsza niż kiedy pokazywała się z Miley za czasów HM