Miley Cyrus o zmianie wyglądu: To się nazywa dojrzewanie

7-R1 7-R1

Wokół Miley Cyrus nie byłoby tyle szumu, gdyby nie zmieniła drastycznie swojego wizerunku i nie sugerowała, że bierze narkotyki. No, z marihuaną nie ukrywa się w ogóle. Co sama artystka ma do powiedzenia na swój temat:

– To się nazywa dojrzewanie. Każdy przez to przechodził. Ja dojrzewałam w świetle reflektorów, to dlatego takie fascynujące. Ludzie nie rozumieją, że ja też jestem zwykłym człowiekiem – powiedziała ostatnio.

Dojrzewanie czy przemyślany pijar? Bo patrząc na jej konto na Twitterze, ciężko stwierdzić, czy należy do dojrzałej kobiety, czy rozpuszczonej nastolatki…

&nbsp
Miley Cyrus o zmianie wyglądu: To się nazywa dojrzewanie

Miley Cyrus o zmianie wyglądu: To się nazywa dojrzewanie

Miley Cyrus o zmianie wyglądu: To się nazywa dojrzewanie

Miley Cyrus o zmianie wyglądu: To się nazywa dojrzewanie

Miley Cyrus o zmianie wyglądu: To się nazywa dojrzewanie

 
32 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

od 12 roku zycia byla pod kontrolą disneya wiec nie mogla szalec. teraz ma 20 lat wiec niech sie wyglupia i korzysta z zycia. przyjdzie czas i spowaznieje

te zdjecia to jakas masakra!

Sprostujmy – marihuana to nie narkotyk

Język dalej wystawia… lubiałam ją jako hane a teraz zrobiła sie z niej puszczalska dziwka:-)

Alez odkrylas zakamarki dusz… Dzieciństwo kształtuje pragnienia , dojrzewanie , konsumpcję , jak dzieciństwo było ok to reszta idzie jak z płatka

uhm, przed nią jeszcze długa droga bo zachowuje się jak 15-latka

oblesna jest ze hej !!!

trzeba jej ujebać ten wstrętny jęzor

Ta pusta dzida zatrzymała się w rozwoju.

Dojrzewanie polega na dojrzaniu do NORMALNEJ kobiety a nie 13 letniego chlopca

Najpierw jest sie dzieckiem potem jest sie dziewczynka nastepnie dojrzewa sie do bycia nastolatka lub suczka a potem dopiero mozna stac sie kobieta lub suka:)) Pozdro matoły piszące te ‘artykuły’ 🙂

co jej z tym językiem??

nie wiem po cholere ten jęzor wystawia, wyglada jak uposledzona

Ćpunka i nic poza tym . Zawsze bd znana jako gwiazda serialu Hannah Montana

Następna illuminatka.

no ludzie dojrzewaja i maja podobne wybryki w wieku 16 lat. ona jest juz dorosla mloda kobieta, a to zobowiazuje, zeby sie zachowywac.

jak ser dojrzewajacy. Po jakims czasie tak smierdzi, ze trzeba byc koneserem,by go strawic.Z nia podobnie. Nikt sie nie poznal na jej “talencie”. dziekuje-nie trawie jej.

kiedyś się uspokoi

odrażająca szmata

Hah. To się nazywa MARIHUANA a nie dojrzewanie. Niech nie pieprzy głupot

JAK CHCESZ,SIĘ DOWIEDZIEC CZY JEST FAJNA W ŁOŻU.TO PORADZĘ CI,SPYTAJ LIAMA:)=D;P

pierdzę jajkiem

cos pozno zaczela “dojrzewac”,o ile to sie nazywa w ogole “kobieta”. ohydka,brudna i glupia malolata.

Musi byc fajna w lozku

Ale o tym, że wyszedł jej nowy singiel nic ! Ja pierdole ten portal to porażka !

Ona chciałaby być czarna to jej problem 😉

Zamknij ryj Puchacz wypierdalaj stad tylko wkurwiasz wszystkich !!!

Wypinanie tyłka, ubieranie się tylko odrobię lepiej niż Pietrasińska i macanie się publicznie po kroczu nazywa dojrzewaniem ? To znaczy że jeszcze dłuuuuuuuuuuuga droga przed nią, by stać się mentalnie dorosłą !

glupia iluminatka, precz z takimi!

Ucięłabym jej ten wstrętny jęzor

ja wam powiem tak, to wina rodzicow jest, wrzucili ja jako dzieciaka do tego powalonego swiata i w pewnym momencie stracili kontrole, a ona robi ze soba co chce, no i niestety poprawy na lepsze nie widac, a wręcz jest coraz gorzej. Tragiczna jest ta dziewucha a do dorastania jej baaardzo daleko jeszcze

Jej dojrzewanie zatrzymalo sie na okresie dzieciecym.