Miranda Kerr (36 l.) rozwkita u boku Evana Spiegela. Supermodelka spodziewa się właśnie drugiego dziecka – wygląda pięknie!

Flynn Bloom, syn Mirandy Kerr i Orlando Blooma na zakupach z narzeczoną ojca

Miranda Kerr w ciąży  – to jej drugie dziecko z Evanem Spiegelem

Były aniołek Victoria’s Secret pojawił się wczoraj na gali marki Louis Vuitton. Miranda miała na sobie luźną sukienkę z ozdobnym karczkiem, dobrała do niej sandały LV oraz torebkę tej samej marki.

Na ściance podczas tej samej imprezy pozował również były mąż Mirandy, Orlando Bloom. Para była małżeństwem w latach 2010 – 2013. Owocem ich związku jest syn, 6-letni Flynn.

Mały Flynn Bloom to wykapany tata (FOTO)

Miranda i Orlando to dowód na to, że po rozstaniu można ułożyć sobie fajnie relacje z byłym małżonkiem. Para nigdy nie prała brudów publicznie. Modelka i aktor rozstali się spokojnie, dziś oboje są w szczęśliwych związkach. Bloom jest zaręczony z Katy Perry (plotki mówią, że niedługo zostaną rodzicami).

Syna z ich poprzedniego związku wychowują oboje. Flynn spędza czas zarówno z matką i jej nowym mężem, jak i z ojcem i jego narzeczoną.

Miranda Kerr ma już duży brzuszek! To będzie trzecie dziecko modelki – i jej drugie z obecnym mężem, Forum, Backgrid USA

Na tej samej imprezie Louisa Vuittona był były mąż Mirandy, Orlando Bloom, Fot. Forum, Backgrid USA

 Forum, Backgrid USA

Miranda miała na sobie buty z kolekcji LV, Fot. Forum, Backgrid USA

Kerr z torebką od Louisa Vuittona, Fot. Forum, Backgrid USA