Aleksandra Grysz to piękna finalistka Miss Earth. Finał konkursu odbędzie się już w sobotę 3 listopada na Filipinach.
W czym wystąpi Aleksandra?

Znamy Miss Polonia 2017. Kim jest Agata Biernat? (ZDJĘCIA)

Zdobywczyni tytułu Miss Earth Poland 2018 wystąpi w przepięknej kreacji wykonanej z bogato zdobionej koronki. Suknie przygotowała marka Laurelle.

Projekt Agaty Nivette jest dopasowany do sylwetki Aleksandry, układa się na ciele w przepiękne wzory, co sprawia że efekt jest spektakularny.

Będziecie kibicować modelce?

Zobaczcie SUKNIĘ, w której Agata Biernat wystąpi w FINALE MISS WORLD 2018 (FOTO)

Kim jest finalistka tytułu Miss Earth Poland 2018

Aleksandra Grysz ma 22 lata i 176 cm wzrostu. Studiuje marketing, prowadzi zajęcia fitness. Lubi podróże, poznawanie kultur innych krajów oraz zwierzęta. Podczas finałowej gali wyborów Miss Earth Poland 2018 Iławianka, wspólnie z innymi finalistkami prezentowała się na scenie w sukni wieczorowej Laurelle.

Wyświetl ten post na Instagramie.

ENG🇬🇧 I still remember when I was a little girl who admired polish delagetes on international beauty peagants👸🏽💕 Even though I had been a real big tomboy, I always looked up to them as they were self-confident, strong and feminine, they were excatly who I wanted to be in the future as a woman🙌🏻 And now, I am in Singapore, waiting for the plane to the Philippines, where I will represent my country in exact same peagant👑 My lifetime journey starts NOW💚 I hope, that there are some young girls, looking up to me now, just like I did years ago, who will realize that everything can happen if you really want it and work hard for it. I hope that I will become an example, that fighting for what we believe in is always worthwile💪🏻 Philippinos, no matter who is going to wear the Miss Earth 2018 crown, I am grateful to be able to spread my message in your country. Salamat and see you very soon🙏🏻✨ #MissEarth #MissEarth2018 #MEGoesPlasticFree #BeautiesForACause #EnvironmentalAdvocacy #ecotourism ————————————— PL🇵🇱 Wciąż pamietam, kiedy jako mała dziewczynka wpatrywałam się jak w obraz w delegatki z naszego kraju na międzynarodowych konkursach piękności👸🏽💕 Choć zawsze byłam tyłem chłopczycy, podziwiałam je za pewność siebie, siłę i kobiecość. Były dokładnie takimi kobietami, jaką ja chciałam być kiedy dorosnę🙌🏻 Dziś, siedzę na lotnisku w Singapurze i czekam na samolot na Filipiny, gdzie będę reprezentować nasz kraj w dokładnie tym samym konkursie👑 Moja podróż życia właśnie się rozpoczyna💚

Post udostępniony przez Aleksandra Grysz (@aleksandragrysz)