Makijaż jesień zima 2017/2018

W sezonie jesienno-zimowym nie będzie czasu na nudę. Modny makijaż to dużo kolorów, wyraziste kreski i czerwone usta. Dowiedz się więcej na temat obecnych trendów!

Modny makijaż – metaliczne odcienie

Srebro i złoto nosimy nie tylko na ubraniach. Ten trend stosujemy również w makijażu. Mogą to być cienie do powiek, podkreślone połyskującymi drobinkami kości policzkowe i usta. Modne będą również eyelinery w metalicznych kolorach.

Trendy w makijażu – mocne kolory

Zazwyczaj kojarzą się z porą letnią, jednak teraz wpisują się w modny makijaż jesienny i zimowy. Nie wahaj się, aby pomalować swoje oczy na niebiesko, żółto lub zielono. Do odważnych świat należy! Taki makijaż sprawdzi się na większe okazje.

Czujesz niepokój, gdy patrzysz na to zdjęcie? Niebawem tak będą wyglądać panie

Orange cut crease🍊

Post udostępniony przez Makeupbyeiman (@makeup_by_eiman)

This is brilliant 🌸🌸🌸 @enzi_rengel

Post udostępniony przez Makeupbyeiman (@makeup_by_eiman)

Make up no make up

Ten trend obecny jest chyba zawsze. Delikatny makijaż podkreślający urodę i maskujący niedoskonałości będzie modny również w sezonie jesienno-zimowym. Wystarczy użyć delikatnego podkładu lub kremu BB, lekko zaznaczyć kości policzkowe i zaznaczyć brwi.

Makijaż jesienny – czerwone usta

Tak pomalowane usta to ponadczasowy trend. W tym sezonie wchodzimy bardziej w bordo lub kolor czerwonego wina. Makijaż ust sprawi, że poczujemy się pewniejsze siebie, a do tego świetnie komponuje się z jesiennymi stylizacjami.

#redlips #perfectlips #amazinglips #beautiful 💋💋❤️

Post udostępniony przez B.V (@bv851)

#beautiful #redwinelips #perfectlips #amazinglips 💋💄😍

Post udostępniony przez B.V (@bv851)

Trendy w makijażu brwi

Podkreślamy je tak, aby dawać wrażenie, że nie poświęcamy im za dużo czasu. Modne są boy brows, czyli brwi przypominające te chłopięce. Powinny być grube, naturalne, jedynie lekko podkreślone cieniem lub kredką.

Dodajemy skórze blasku

W modnym makijażu jesiennym i zimowym nie zapominamy o nałożeniu rozświetlacza. Dzięki temu nasza twarz wygląda na zdrową, pełną życia. Aplikujemy na kości policzkowe, ale też odrobinę na nos, łuk kupidyna, brodę.

New post)) #blacktop #highlighter #highlight #eyebrows #eyebrowonfleek #lipcolour #lipcolor #pinkish #rosegold

Post udostępniony przez Alissa.Queen👑 (@queen.alissa1111)

Który trend najbardziej przypadł wam do gustu?