Nagła śmierć Roberta Leszczyńskiego poruszyła nas wszystkich. Dziennikarz zmarł w 2015 roku w wyniku problemów z cukrzycą. Osierocił dwie córki, 12-letnią Paulinę i o trzy lata starszą Vesnę. Piętnastolatka przed rocznicą śmierci ojca zamieściła w social mediach wpis, który poruszy nawet najtwardsze serca.

Córka Ani Przybylskiej wygląda jak MAMA!

– Nie mogę uwierzyć, że to już prawie trzy lata… Bez ciebie czuję się słaba[..]Dziękuję, że przez te 12 lat byłeś najlepszym tatą, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Boże, kimkolwiek jesteś, tak bardzo cię nienawidzę za ten cały ból, jaki mi zadałeś.

– napisała ze smutkiem.

Dziewczynka odziedziczyła po ojcu muzykalność. Uczy się grać na fortepianie i wiolonczeli. Na swoim koncie ma także sukcesy taneczne.

Mimo młodego wieku i niesamowitej ekspresji, Vensa przeżyła już prawdziwy dramat. W 2013 jej mama, Alicja Borkowska, znana z serialu Barwy Szczęścia, miała ciężki udar. Wiele miesięcy spędziła na rehabilitacji. W długiej rekonwalescencji wspierała ją córka i najbliżsi. W 2015 roku odszedł jej tata. Mimo przeciwności losu, dziewczynka nie poddaje się i spełnia marzenia.

Jarosław Bieniuk o tym, jak radzi sobie ze śmiercią Ani i samotnym ojcostwem

Zobaczcie, jak dziś wygląda utalentowana Vensa. Dziewczynka chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Wyrośnie z niej prawdziwa artystka?