Monika Mrozowska niedawno powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Aktorka chętnie dzieliła się szczegółami ciąży, a po rozwiązaniu szczęśliwy tata pochwalił się zdjęciem małego Lucjana.

Monika Mrozowska pokazała STRASZNE wiadomości. Internauta zaatakował jej 2-dniowe dziecko!

Monika Mrozowska – hejt

Gwiazda „Rodziny zastępczej” pokazała okrutne komentarze, które po narodzinach dziecka zaczęły pojawiać na jej profilu po narodzinach dziecka. To jednak są nie są jedyne przykre wiadomości skierowane w stronę Moniki Mrozowskiej.

Ciekawość internautów budzi zwłaszcza kwestia ojcostwa dzieci aktorki. Córki: Karolina i Jagoda to owoce jej małżeństwa z Maciejem Szaciłłą. Z kolejnym partnerem ma syna Józefa, a ojcem najmłodszego dziecka jest Maciej Auguścik-Lipka.

Monika Mrozowska pokazała się w bieliźnie cztery dni po porodzie: „Moje piersi są twarde jak kamień, i wielkie jak melony z Biedronki”

Monika w rozmowie z magazynem „Party” przyznała, że nie jest jej miło, kiedy czyta komentarze w internecie.

Ludziom przeszkadza sposób, w jaki wychowuję swoje dzieci i układam sobie życie. Kiedy czytam: „Będzie miała czwarte dziecko z trzecim partnerem”, nie jest mi miło, ale staram się to ignorować – wyznała.

Aktorka widzi w internetowym hejcie głębszy problem.

Nie rozumiem, dlaczego kobiety ocenia się na każdym kroku. Dlaczego my się ciągle musimy z czegoś tłumaczyć? Jeśli mężczyzna zostawia kobietę z chorym, niepełnosprawnym dzieckiem, żonę dla młodszej kochanki albo dziewczynę w ciąży – jest OK. Facet, który ma piątą żonę, z którą ma kolejne dziecko, też nikogo nie interesuje. A kobieta w takiej sytuacji jest opluwana na każdym kroku. Nie ma na to mojej zgody – grzmiała Monika.

Celebrytka zaznaczyła również, że celowo nie pokazuje się publicznie z obecnym partnerem, ponieważ doświadczenia z pierwszego małżeństwa nauczyły ją oddzielania sfery prywatnej od zawodowej w przestrzeni publicznej.

Monika Mrozowska pokazała STRASZNE wiadomości. Internauta zaatakował jej 2-dniowe dziecko!

W ostatnim poście na Instagramie Monika Mrozowska szczegółowo opisała połóg, porównując swoje piersi do „melonów z Biedronki”.

Monika Mrozowska wychodzi z telewizji śniadaniowej

Monika Mrozowska wychodzi z telewizji śniadaniowej, fot. AKPA.

scena z: Monika Mrozowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Monika Mrozowska z synkiem

Monika Mrozowska z synkiem fot. Gałązka/AKPA.

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska, fot. Baranowski/AKPA