Monika Zamachowska ma za sobą trudny czas – została zwolniona z programu „Pytanie na śniadanie”, gdzie pracowała od sześciu lat, a od sierpnia prowadziła duet z Olkiem Sikorą. Prezenterkę zastąpiła Małgorzata Tomaszewska.

Gdzie teraz pracuje Monika Zamachowska?

Monika Zamachowska ODCHODZI z Pytania na śniadanie? Olek Sikora ma nową partnerkę

Po kilku miesiącach milczenia, Zamachowska na łamach „Gali” opowiedziała, jak to przeżyła i czym obecnie się zajmuje. Nie ukrywa, że nadal szuka pracy.

TVP ma nie­zwykłą umiejętność wyrządzania podło­ści człowiekowi, któremu należą się kwiaty i tort albo chociaż uścisk dłoni i słowo „dziękuję”. Zresztą, Aniu, mam przekonanie, że zaraz znowu tam wrócę, wiesz? (śmiech) To jest moja telewizja, od dawna to mówię. Ja się najlepiej spraw­dzam w mediach publicznych. Co oczywi­ście nie zmienia faktu, że pukam od drzwi do drzwi i robię te wszystkie ruchy, które trzeba teraz wykonać – wyznała.

Tłumaczy, że musi pracować, bo ma do utrzymania dwójkę dzieci, a „poza tym ich sytuacja rodzinna nieco się zmienia, bo jej były mąż niedawno ponownie się ożenił i planuje kolejne dzieci, więc nie będzie mo­gła liczyć na jego wsparcie w nieskończo­ność”.

Angażuję się w wiele przedsięwzięć, daję im „twarz”. To są różne branże, dbam tylko o to, żeby się wzajemnie nie wykluczały. Od projektowania nieruchomości po promocję dobrych polskich kosmetyków, bycie twarzą kliniki medycyny estetycznej, promowanie ośrodków wypoczynkowych w moich mediach społecznościowych… Tak! Jestem w szoku – pani w mo­im wieku!? Musiałam się zastanowić, jakie mam stawki. zarabiam tyle, ile zarabiałam, a pracuję dużo mniej – przyznała prezenterka.

Monika Zamachowska wrzuciła zdjęcie z plaży w BIKINI: Super babka – piszą fani

Ujawniał także, jakie ma z mężem, Zbigniewem Zamachowskim zasady – nie opowiadają o sobie podczas wywiadów.

Wstaję wcześnie, o ósmej rano. Chodzę spać około północy. Zbyszek jest raczej nocnym markiem, ale więcej nie chcę o nim mówić, bo wiem, że tego nie lu­bi. On uważa, że idealny wywiad to taki, w którym nie ma ani słowa o partnerze – mówi Monika. Przeczytaliśmy ostatnio rozmowę z jego byłą studentką, mniejsza o nazwisko. Opo­wiadała o wszystkim: synku, mamie, sio­strze, ale o mężu, partnerze nie padło ani słowo. Byłam oburzona, powiedziałam: „No, zobacz, Zbyszek, czy ona ma dziecko z NN, tragicznie zmarłym, czy może oni się dawno rozwiedli?”. A on na to: „To jest właśnie idealny wywiad, ponieważ ona zachowuje to, co prywatne, dla siebie” – wspomina żona aktora.

Monika Zamachowska opuści kościół rzymskokatolicki?

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA