Od zaręczyn księcia Harry’ego (33 l.) z Meghan Markle (36 l.) minęło już sporo czasu, ale internet wciąż ekscytuje się tym tematem. Nic dziwnego – zaręczyny półtora roku po tym, jak para zaczęła się spotykać, wejście do rodziny królewskiej rozwódki ze sporym bagażem doświadczeń – te kwestie poruszają ludzi i budzą ciekawość.

Koleżanka o Meghan Markle: To wyrachowana dziewczyna, Harry powinien uważać

Para ma już za sobą pierwszą oficjalną wizytę w Nottingham, podczas której spotkała się z mieszkańcami miasta. Do sieci trafiły zdjęcia, a eksperci od mowy ciała zabrali się za ich analizowanie. Co odczytali z gestów i póz Meghan i Harry’ego?

Traci Brown zauważyła, że para jest zdecydowanie bardziej „wyluzowana” i otwarta niż książę William i księżna Kate w podobnych sytuacjach. Szczególnie wyraźny kontrast widać między Williamem a jego młodszym bratem – Harry chętnie pokazuje swoje uczucia, nie wstydzi się gestów i bliskości z Meghan.

Z kolei Patti Wood, która również zajmuje się czytaniem mowy ciała, twierdzi, że Meghan wygląda na dominującą w związku. Do takich wniosków Wood doszła oglądając fotografię, na której Markle idąc przodem odwraca się do narzeczonego i podaje mu dłoń. Sama decyduje o tym, co zrobić w danym momencie. I to ona nadaje ton.

Meghan Markle ZNÓW złamała dworską etykietę (ZDJĘCIA)

Oczy Meghan mówią, że jest zakochana w Harrym i stara się być blisko niego nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Para krzyżuje spojrzenia, patrzy sobie w oczy, na wielu zdjęciach w oczach przyszłej księżnej widać czułość i szczęście. Czyżby była koleżanka Meghan, zarzucająca jej wyrachowanie i kalkulację, była w błędzie? Oczy i ciało Meghan nie kłamią – ona naprawdę jest bardzo zaangażowana.

Eksperci od mowy ciała zauważają też, że para często się dotyka, trzyma za ręce. Podczas wizyty w Nottingham Academy, Meghan trzymała rękę na dłoni narzeczonego. Ich związek jest bardzo mocny – twierdzą obserwatorzy. Dodają, że Meghan jest szczera, a jej uśmiech naturalny.

Zwracają też uwagę na fakt, że w kontakcie z ludźmi Meghan zachowuje się podobnie do księżnej Diany. Jest uśmiechnięta, lgnie do ludzi. Poświęca im dużo uwagi, nie dystansuje się.

Wygląda na to, że na naszych oczach wyrasta Diana 2.0.

MOWA CIAŁA Meghan Markle i księcia Harry'ego sugeruje, że...

MOWA CIAŁA Meghan Markle i księcia Harry'ego sugeruje, że...

MOWA CIAŁA Meghan Markle i księcia Harry'ego sugeruje, że...

MOWA CIAŁA Meghan Markle i księcia Harry'ego sugeruje, że...