Mugshot Bai Ling

mugbai mugbai

Tak zwane mugshots to zdjęcia, które trafiają do kartoteki policyjnej. Takimi fotkami pochwalić się mogą m.in. Paris Hilton czy Lindsay Lohan. Ostatnio do tego grona dołączyła aktorka Bai Ling.

Bai została aresztowana za kradzież tabloidów i opakowania baterii o łącznej wartości szesnastu dolarów. Swój wyczyn tłumaczyła traumą spowodowaną rozstaniem z partnerem tuż przed Walentynkami.

My wytłumaczylibyśmy to traumą spowodowaną brakiem zainteresowania ze strony mediów. Zwał jak zwał…

 
42 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Ciekawy jestem głupie pizdy, czy wasi wysmarowani samoopalaczem jebacy by was nie zostawili gdybyście chociaż jeden dzień nie nałożyły kilograma swojej tapety.

Wygląda jak kobieta bez makijażu. Co w tym takiego strasznego? -.-

Okropnie wyszła ale nie każde zdjęcie jet idealne

o fee…paskudnie wyszla:/

BABA JAGA!!

Widać, że jest tu bardzo zmęczona.

ale tragicznie wygląda!

life is brutal…

grała w taxi 3 tą szwajcarkę

gość, 18-02-08, 17:12 napisał(a):policja powinna kupic sobie photoshopa ]:->Hahah, popieram 😛

yy…w ogóle kim ona jest?

who is she?czy ktos mnie oswieci?

nie dziwota że ją zastawił….

Co to za nędza?Nie znam jej.

wygląda okropnie

bardzo ja lubię, świetnie zagrała w three extremes 🙂 ” My wytłumaczylibyśmy to traumą spowodowaną brakiem zainteresowania ze strony mediów.”raczej kleptomanią…nie wszyscy są tacy jak hilton i lohan.

o nie szok

wygląda jak jakiś paszczur xD

policja powinna kupic sobie photoshopa ]:->

niejedna gwiazda bez makijażu wygląda podobnie

Nie podoba mi sie ona wogole.. a na tym zdjeciu no to juz calkiem fe. Dziwne zeby nie miala na gazety i baterie:| Napewno zrobila to dla szumu..

nie poznałabym jej bez make upu _^_

jakie kosmetyki? ona jest tu kompletnie zaryczana.

Ooo… masakra. Co te kosmetyki robią z ludźmi…

;)) pierwszy raz widzę tą laskę. ale ostatni akapit jest boski:))

ha, tak wyglądają ‘gwiazdki i gwiazdeczki’ w świetle dziennym, nie w świetle reflektorów.

Nie to, że “brzydka baba” – popłaczcie sobie, też będziecie tak wyglądać. Pamietajcie, ze gdy ją złapano ”płakała, ale współpracowała”.

nie wiem kto to

hahahhaa o fuuuuj!no proszę,wystarczy brzydką babę pomalować i ubrać w głupie ciuchy i już może być gwiazdą.żenua

hmm wydaje mi sie, że grała w Kill Billu, dobrze kojarze? ale z innych filmów to juz jej nie pamiętam jak sie zagra w jednym filmie to sie jest gwiazdą? od kiedy??

niezła lala, cisnołbym jom żeby kwiczała jak świnia na rykowisku…Parobek

Wcale nie jest brzydka, raczej dość ładna. Postawcie tak przy niej dziewczyny bez makijażu w jej wieku. Założę się, że będzie przy większości wyglądać bardzo korzystnie. Nie grała w “Kill Bill”. Grała w ”Taxi”, chyba trzeciej części. Niiestety, uroda nie zawsze idzie w parze z mądrością, jej zachowanie często jest conajmniej … nieodpowiednie.

hmmm kolejny dowód ile dają makijaż i stylizacja.

a kto to w ogóle jest ?? :/

wygląda okropnie, choć ona i z profesjonalnym makijażem itd jest według mnie brzydka ;p

noo niezle xDD

gość, 18-02-08, 10:21 napisał(a):a kto to w ogóle jest ?? :/no wlasnie???!

To on a myślałam, że jakaś stara baba

a lol jaka pzepita

Nie lubię jej.

bai ling jest baaardzo dziwna ona twierdzi ze jest z ksiezyca masakra

Nie popisala sie tą kradzieza