Musiał nie będzie polskim Chuckiem!

2-25-R1 2-25-R1

Pisaliśmy, że być może doczekaliśmy się polskiej wersji Plotkary, a Maciek Musiał prawdopodobnie wcieli się w jedną z głównych ról.

Plotkę potwierdził nawet jeden z jego znajomych.

Niestety, zdjęcia krążące w sieci wcale nie pochodziły z planu Gossip Girl, tylko z innego filmu z Maćkiem w roli głównej.

Swoją drogą – chcielibyście polską wersję Plotkary?

ZOBACZCIE FILM:

YouTube Video

 
31 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Musiał-wymoczek jak Chuck hahahhahahahahahahahahhahahahah jestem niezwykle rozczarowana 🙂

takkkk, chcemy Plotkare!!!!!!!!!!!!!!

banda idiotów, to jest reklama pomadki meybeline new york, nie trailer nowego filmu

Musiał to bardziej nadawałby się do roli Nate’a Archibalda

https://www.facebook.com/healthyloveliness

Na tych portretach w tle selena gomez i Kinga Rusin wyglądają jak pyzy

smiech i zenada .uroda nijaka i nagle po znajomosci staje sie aktorem

gość, 13-11-13, 14:51 napisał(a):Lubiałam ten serial….dlaczego nie emitują go już?bo w przeciwieństwie do Mody na sukces , skończyli zdjęcia

nie obrażajcie Eda Westwicka i jego roli Chucka Bassa 😛

gość, 13-11-13, 14:57 napisał(a):o boże, przecież to nie jest reklama nowego filmu tylko reklama pomadek maybelline !!na dodatek beznadziejna reklama

jak to jest reklama

gość, 13-11-13, 13:34 napisał(a):Gossip Girl jest tylko jedna!!!teoretycznie są dwie, bo Meksykanie zrobili swoją wersję – GG Acapulco

pasuje do roli brata sereny xD

gość, 13-11-13, 16:49 napisał(a):Jak normalnie nie piszę nigdy komentarzy, tak dzisiaj specjalnie dla tego artykułu robię wyjątek… No chyba Was tam do reszty popier*olilo! Chuck Bass to synonim przebiegłości, bogactwa i męskości. A Musiał to cieple kluchy i nic więcej. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.Do serialowej wersji postaci nie pasuje ani trochę , za to do książkowej jak najbardziej 🙂

gość, 13-11-13, 14:51 napisał(a):Lubiałam ten serial….dlaczego nie emitują go już? Na AXN jest teraz 5 sezon w soboty czy tam w niedziele.

Jak normalnie nie piszę nigdy komentarzy, tak dzisiaj specjalnie dla tego artykułu robię wyjątek… No chyba Was tam do reszty popier*olilo! Chuck Bass to synonim przebiegłości, bogactwa i męskości. A Musiał to cieple kluchy i nic więcej. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

myślałam, że o norrisa chodzi 🙂

PuchaczBee, 13-11-13, 10:38 napisał(a):Z rozpaczy prawie mi browarek z reki wypadl.Ty i browarek?! Hahahaha 😀 Puchacz herbatka na wzdęcia to nie browarek…

o boże, przecież to nie jest reklama nowego filmu tylko reklama pomadek maybelline !!

Lubiałam ten serial….dlaczego nie emitują go już?

hehehehe, dobre sobie, polska wersja plotkary, pokazyeanie jak bogate dzieciaki szaleją, już jest coś takiego nazywa sie miłość na bogato.

Jeśli ten serial powstanie, to podejrzewam, że wyjdzie z tego jedna wielka chała !

cale szczescie

idźcie w cholerę z tym wymoczkiem

Jeżeli interesuje was zgrabne estetyczne ciało to polecam wpisać na faceboku słowa dieta trening suple…… Znajdziecie tam coś dla was. Zapytajcie o plan dla siebie. Ja schudłam ponad dwadzieścia kilo bez jakichkolwiek głodówek.

Jest zbyt zniewieściały do tej roli !

Gossip Girl jest tylko jedna!!!

NIE ! to by byla profanacja tego wspanialego serialu!

Wszystkie fanki Chucka Bassa chyba by się pochlastały przy takim obrocie spraw ! A kogo na “polską Blair Waldorf” ? Jego przyjaciółkę z “Rodzinki.pl” ? Ehhh…dobrze, że to tylko niesprawdzone plotki…mam nadzieję :/

ile dostaliście za takie rozegranie tej reklamy?

Z rozpaczy prawie mi browarek z reki wypadl.