Dwie niezwykle silne kobiety, przyjaciółki i osobowości telewizyjne zaprezentowały na kameralnym śniadaniu interaktywną platformę subskrypcyjną, jakiej jeszcze nie było na polskim rynku. Pragnieniem autorek jest stworzenie miejsca, w którym motywują kobiety do pozytywnych zmian.

Najnowszy projekt Sylwii Bomby i Natalii Jakuły – „Kobieta bez Granic”! Sprawdź szczegóły!

„Tworząc platformę www.kobietabezgranic.pl zaczęłyśmy od badań, z których wynika, że wszystkie potrzebujemy zmian. To czego nam brakuje to motywacji i pewności siebie. Postanowiłyśmy wyjść naszym koleżankom naprzeciw i stworzyć miejsce, gdzie znajdą mnóstwo porad, odpowiedzi na nurtujące pytania i otuchy” – mówi Natalia Jakuła.

Większość z ankietowanych kobiet odpowiadała, że pragnie poprawić swój wygląd, finanse, a także popracować nad pewnością siebie. „Wprowadzenie w życie pozytywnych zmian, to nie lada wyzwanie dla każdej z nas. Dlatego na naszej platformie zgromadziłyśmy materiał we współpracy z najlepszymi ekspertami z dziedziny prawa, psychologii, rozwoju osobistego, dietetyki i wielu innych dziedzin, które pozostają w kręgu zainteresowań naszych odbiorczyń” dodaje Sylwia Bomba.

Platforma będzie na bieżąco aktualizowana o nowe materiały, które powstawać będą w oparciu o zgłaszane potrzeby i zapytania użytkowniczek. Do 15 marca będzie można uzyskać dostęp do platformy i wykupić subskrypcję. Oprócz wiedzy i wsparcia, subskrybentki otrzymają też sporą dawkę rozrywki. Dostęp po tym okresie będzie zamknięty i uzyskać go będzie można jedynie w drodze zaproszenia lub rekomendacji.

Sylwia Bomba i Natalia Jakuła prowadzą wspólnie również „Fundację Sprawiedliwa” zajmującą się m.in. zwalczaniem przemocy ekonomicznej wobec kobiet i dzieci. Za organizację śniadania prasowego odpowiedzialna była agencja Magnifico Marketing&PR Consultants.

Skąd pomysł na stworzenie platformy?

NJ: Narodził się z potrzeby serca i naszych społeczności. Kiedyś siedziałyśmy z Sylwią na kawie i od słowa do słowa narodził się pomysł stworzenia społeczności świadomych, silnych i wspierających się kobiet. Kobiety często pytają mnie i Sylwię jak sobie radzimy i skąd czerpiemy siłę i motywację do działania jako samotne mamy. Chcemy im wszystko pokazać i opowiedzieć i przedstawić naszych mentorów czy coachy. Chcemy, żeby kobiety wiedziały, że nie są same!

Do kogo jest skierowana?

SB: Do każdej kobiety, która czuje, że potrzebuje zmian, wsparcia, inspiracji, albo po prostu chce się rozwijać. Każda kobieta, każdy człowiek w pewnym wieku dochodzi do wniosku, że są sfery w życiu, które wymagają więcej uwagi, świadomości, zaopiekowania. Chcemy pomóc kobietom budować ich pewność i świadomość siebie, wspierać w tworzeniu nowych nawyków, szczególnie myślowych, dawać narzędzia do zmian.

Wiek ma znaczenie?

NJ: Nie! W każdym wieku możemy coś zmienić, poprawić, ulepszyć. Im szybciej poznamy własne schematy działań i zachowań, tym szybciej wykreujemy życie jakiego pragniemy. To my jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie i nie ma rzeczy niemożliwych. Gdy odsuniemy na bok lęk i wszelkie ograniczenia, nagle okazuje się, że można wszystko! Bo kto nam zabroni spełniać marzenia!?

A co, jeśli mężczyzna będzie chciał kupić subskrypcję?

SB: Być może przyda mu się nieco inspiracji z damskiego świata. Będziemy sporo rozmawiać o relacjach damsko-męskich, a wiemy jak bardzo panowie pragną wiedzieć co nam w głowie i sercu gra. Domyślam się, że wielu Panów będzie chciało nas podglądać. Udzielać się raczej nie będą mieli odwagi i dopóki to podglądanie nie będzie nikomu przeszkadzało, nie mamy nic przeciwko męskim subskrypcjom. Może się też zdarzyć, że jakiś Pan będzie chciał zakupić dostęp swojej żonie, dziewczynie. Chcemy, żeby społeczność się wspierała i budowała naszą wspólną moc, jeżeli ktokolwiek zachowa się niezgodnie z regulaminem, będziemy interweniować.

Jakie porady znajdą się na platformie?

NJ: Głównie związane z samorozwojem: psychologia, relacje, przedsiębiorczość, prawo, ale i dietetyka, trening, duchowość, rozrywka. Docelowo, wraz z rozwojem platformy chcemy, żeby dziewczyny mogły indywidualnie korzystać z usług naszych ekspertów wedle potrzeb, ale o tym wkrótce.

Ile to będzie kosztować?

SB: Miesięcznie tyle co jedna kawa i ciastko w kawiarni.

Jak często pojawiać się będą nowe materiały?

NJ: Od kwietnia raz w tygodniu plus live z nowymi, inspirującymi ekspertami i gośćmi. W marcu dziewczyny muszą się zapoznać z tym co już nagrałyśmy, a sporo czasu spędziłyśmy z Sylwią i ekspertami na planie. Na lives mogą się szykować często, bo chcemy być w stałym kontakcie z dziewczynami i odpowiadać na ich potrzeby.

Czego Wam życzyć?

SB: Pięknej społeczności świadomych kobiet i wygenerowania takiej ilości dobrej energii, która zasili nawet te ciemne latanie nieświecące z powodu kryzysu energetycznego.