Aleksandrę Woźniak kojarzy każdy, kto oglądał „13 posterunek” – młodziutka wówczas aktorka grała u boku Cezarego Pazury śliczną posterunkową Kasię. Później pojawiła się też w produkcjach takich jak „Złotopolscy”, „Daleko od noszy”, „Klan” czy „Plebania”. Po latach jednak postanowiła porzucić aktorstwo i w 2020 roku zadeklarowała w mediach społecznościowych, że raz na zawsze rozstaje się z zawodem aktorki:

Szanowni Państwo, informuję, że przestałam wykonywać zawód aktorki. Kilka lat temu odkryłam w sobie dużo większą pasję, jaką jest psychologia i z tą dziedziną wiążę swoja przyszłość. Nie będziecie mnie już Państwo mogli oglądać w nowych produkcjach na ekranie. W to miejsce będę się zajmować prowadzeniem terapii oraz warsztatów rozwojowych. (…) Dziękuję wszystkim moim Fanom za bezwarunkową życzliwość i trwanie przy mnie

Tak się zmieniała Aleksandra Woźniak

Nastoletnie córki gwiazdy z „13 posterunku” podbijają internet!

Aleksandra Woźniak prywatnie jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Szymonem Miszewskim i wychowuje córki bliźniaczki – Anię oraz Julię, które są dziećmi z jej poprzedniego małżeństwa z Tomaszem Kuszłejko.

Chociaż na ten moment córki nie poszły w ślady mamy i nie próbują swoich sił w aktorstwie, to zdecydowanie podbijają internet! Każdą z sióstr na TikToku oraz Instagramie śledzą tysiące obserwujących.

Nastolatki chętnie prezentują się w mocnym, wyrazistym makijażu i mrocznych stylizacjach. Widać, że bardzo dobrze czują się przed obiektywem, a ich stylizacje przyciągają uwagę fanów. Nie da się też ukryć, że odziedziczyły urodę po mamie! Oto jak wyglądają:

@fingerchipz i feel so good in red #foryou ♬ p4ssy talk x oikawa - markus
@fingerchipz this dance gives me so much serotonin 🥰 @uwumi #foryou #neverfitin #dance #bringbacksummer19tiktok #lgbt #fyp ♬ Jump Up Super Star VGR Remix ft. Jenny - 𝑀𝑨𝑫𝑰𝑬

Aleksandra Woźniak z dziećmi Fot. AKPA

Aleksandra Woźniak z dziećmi Fot. AKPA