Natalia Klimas (36 l.), która oczekuje narodzin pierwszego dziecka, świętuje dziś z mężem 1. rocznicę ślubu.

Natalia Klimas zdradziła płeć dziecka – zaczęła już kupować wszystko w jednym kolorze

Córka projektantki, Joanny Klimas, na swoim Instagramie wspomina ślub i wesele. Ten szczególny dzień był zupełnie różny od wielu spektakularnych imprez organizowanych przez gwiazdy i celebrytów.

Po pierwsze – Natalia nie potrzebowała swego „glam squadu” – umalowała i uczesała się sama! Suknia ślubna nie była sprowadzana zza granicy. Uszyła ją mama aktorki:

Dziś pierwsza rocznica Naszego ślubu. Uczesałam i umalowałam się tego dnia, sama. Sukienkę uszyła mi Mama, zwiewną, dziewczęcą, taką, żebym czuła się w niej swobodnie. Welon to był kawałek tiulu, kupiony za grosze. Przysięga odbyła się pod starym dębem, ozdobionym białymi kwiatami. Potem były tańce na tarasie przy zachodzie słońca, i uroczysta kolacja przy świecach. Wszystko w Naszym domu, na Mazurach. Obecnych gości, licząc Nas, było dziewiętnaście osób. Wszystkie te osoby znają Nas od lat i kochają naprawdę. To były tak ogromne emocje, że wielu szczegółów nie pamiętam, ale pamiętam, że było jakoś tak prawdziwie, wzniośle i pięknie zarazem❤️ – wspomina Klimas.

Natalia Klimas wyszła za mąż!

Naszym zdaniem taki ślub i wesele to najpiękniejszy i najbardziej trafiony wybór. Bez paparazzi, szumu w mediach i dram.

Wszystkiego dobrego dla uroczej pary 🙂

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziś pierwsza rocznica Naszego ślubu. Uczesałam i umalowałam się tego dnia, sama. Sukienke uszyła mi Mama, zwiewną, dziewczęcą, taką, żebym czuła się w niej swobodnie. Welon to był kawałek tiulu, kupiony za grosze. Przysięga odbyła sie pod starym dębem, ozdobionym białymi kwiatami. Potem były tańce na tarasie przy zachodzie słońca, i uroczysta kolacja przy świecach. Wszystko w Naszym domu, na Mazurach. Obecnych gości, licząc Nas, było dziewiętnaście osób. Wszyskie te osoby znają Nas od lat i kochają naprawdę. To były tak ogromne emocje, że wielu szczegółów nie pamiętam, ale pamiętam, że było jakoś tak prawdziwie, wzniośle i pięknie zarazem❤️

Post udostępniony przez Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas)

scena z: Mikołaj, Natalia Klimas, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Mikołaj, Natalia Klimas, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Natalia Klimas, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Natalia Klimas, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Klimas, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA