Natalia Kukulska zamieściła ostatnio wzruszający wpis, w którym uczciła rocznicę śmierci swojej mamy Anny Jantar.

Zobacz też: WIOSENNY MAKIJAŻ NATALII KUKULSKIEJ

Kobieta zginęła w katastrofie lotniczej, kiedy wokalistka miała zaledwie cztery latka.

Natalia napisała na swoim Facebooku:

Wczoraj minęła 37 rocznica katastrofy lotniczej, w której zginęła moja mama. Dziękuję Wam za wszystkie gesty i słowa pamięci.
Moja mama nadal piękna i młoda… blisko, nie tylko w moim sercu.

Pod fotografią pojawiło się wiele wpisów, które udowadniają, że matka gwiazdy dalej żyje w sercach fanów:

Niesamowita kobieta, zostawiła nam Ciebie. Piękna, mądra i zdolną… Geny są jednak cudowne. Mamy piękne odzwierciedlenie Anny!

Pani Anna 😃,jak dla mnie najwspanialsza polska piosenkarka 😊 Nie zliczę przebojów,mimo dość młodego wieku słucham bardzo często …cudowny głos,przepiękna kobieta…Kiedyś ktoś powiedział : ” Wybrańcy Bogów umierają młodo „… Wierzę,że Pani mama i babcia są bardzo szczęśliwe i dumne z Pani patrząc z nieba. I tak jak w piosence (choć dotyczyła raczej innej relacji) „Jeszcze raz pozwolił los dwojgu ludziom spotkać się…” ,tak kiedyś i my się z nimi spotkamy….ja z moją mamą i babcią i Pani tak samo…narazie pozostaje „Niewidzialna dłoń….” Pozdrawiam serdecznie 😊

Natalia twoja Mama „żyje” w naszych sercach. Wystarczy spojrzeć na ciebie jesteś jej odzwierciedleniem podobieństwo jest ogromne odziedziczyłas wszystko po Mamie urode Talent muzyczny. Jesteście obydwie wspaniałe kobiety pozdrawiam niedawno odkryłem że Pani Ania też śpiewała piosenki dla dzieci puszczam je mojej còreczce. Słoń to wielka frajda i jasne jak słońce te dwie najbardziej lubi.

Piękna i niesamowita kobieta. Uwielbiana przez całą Polskę. Kocham słuchać jej wszystkich piosenek. A ty Natalio masz piękny głos i wspaniałe piosenki. Życzę Ci dużo zdrowia szczęścia i dalszej pracy zawodowej.

Zobacz też: Natalia Kukulska wspomina tragiczną śmierć mamy

W chwili śmierci Jantar miała zaledwie 29 lat.

Natalia Kukulska wspomina zmarłą mamę: Nadal piękna i młoda...

Natalia Kukulska wspomina zmarłą mamę: Nadal piękna i młoda...

Natalia Kukulska wspomina zmarłą mamę: Nadal piękna i młoda...

Natalia Kukulska wspomina zmarłą mamę: Nadal piękna i młoda...