Scarlett Johansson (34 l.) szturmem podbiła show-biznes zgarniając pochwały nie tylko za talent aktorski ale również za klasyczną urodę. Aktorka bardzo szybko została określona mianem jednej z najbardziej seksownych kobiet. Johansson na co dzień stawia na wygodę i naturalność. Gwiazda gdy spotyka się ze znajomymi rezygnuje z ciężkiego makijażu i wyszukanych stylizacji. Trzeba przyznać, że mało kto byłby w stanie poznać aktorkę w przebraniu szarej myszki.

Kto tak SKRZYWDZIŁ Scarlett Johansson makijażem? (ZDJĘCIA)

Scarlett Johansson bez makijażu jest nie do poznania

Scarlett Johansson gdziekolwiek się nie pojawi, skupia na sobie uwagę wszystkich zebranych. Kobieta na czerwone dywany zawsze wygląda perfekcyjnie i z klasą. Nie ma co się dziwić, mając za sobą sztab profesjonalistów i przygotowując się do wielkiego wyjścia kilka godzin każda kobieta wyglądałaby jak prawdziwa gwiazda. Nie inaczej jest w przypadku aktorki, która mimo wszystko podczas zwyczajnych dni nie ma zamiaru się stroić i wybiera proste zestawy.

Piękna aktorka została zauważona przez fotoreporterów podczas deszczowego dnia w Nowym Jorku. Johansson tego dnia miała na sobie długi płaszcz w kolorze beżowym, szary golf i wygodne czarne spodnie. Na nogi ubrała czerwone trampki marki Converse. Deszcz kobiecie nie był straszny, ubrała kaptur na głowę i dumnie przemierzała ulicami Nowego Jorku. Scarlett tego dnia była umówiona z przyjaciółmi na lunch. Johansson na co dzień stawia na nieformalne i wygodne stylizacje. Z pewnością będąc w tak wielkim mieście może poczuć się bardziej anonimowym, jednak spostrzegawczy paparazzi od razu wyłapali aktorkę na ulicy. Zazdrościmy aktorce, że nawet w tak naturalnej wersji wygląda bardzo korzystnie.

Scarlett Johansson

Fot.FORUM/Backgrid USA

Podoba się Wam Scarlett w tak naturalnej wersji?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Scarlett Johansson ZARĘCZYŁA SIĘ! Wychodzi za mąż TRZECI raz

Scarlett Johansson BEZ STANIKA na premierze Avengers: Koniec gry w Londynie (ZDJĘCIA)

Scarlett Johansson pokazała się w nietypowym makijażu; przebiła Julię Wieniawę? (ZDJĘCIA)

Scarlett Johansson

Fot.REUTERS/Kyle Grillot

Scarlett Johansson

Fot.FORUM/Mega Agency

Scarlett Johansson

Fot.FORUM/Mega Agency

Scarlett Johansson

Fot.FORUM/Mega Agency