Kylie Jenner (21 l.) może i jest jedną z najbardziej potężnych młodych celebrytek, może i zarabia najwięcej na tle innych młodych gwiazd, w każdym razie dla Nicka Cannona, byłego męża Mariah Carey, Kylie nie jest żadnym autorytetem. Nikim, z kogo warto brać przykład.

Dzieci Mariah Carey narobiły wstydu? (FOTO)

Cannon, który gościł w show Wnedy Williams, wypowiadał się na temat tego, co na swoim Snapchacie pokazuje młodziutka raperka Danielle Bregoli. Nick uznał, że dziewczynie przydałoby się tęgie lanie i porządna lekcja, dodał jednak, że wolałby, żeby jego córka szła w kierunku Danielle, a nie w tym, w którym poszła… Kylie Jenner.

Bregoli ma 15 lat. Według Cannona Kylie Jenner w tym samym wieku robiła jeszcze bardziej idiotyczne rzeczy:

Teść Mariah Carey włożył kij w mrowisko pisząc o aborcji…

W jej wieku Kylie Jenner robiła sobie operacje plastyczne – podsumował Nick.

Jedna ma linię kosmetyków i druga ma linię kosmetyków. Obie zarabiają pieniądze na praniu mózgów młodych dziewczyn. Ale gdybym miał wybrać, wolałbym, żeby była pyskata… wiedziałbym, że chodzi o dyscyplinę i szacunek. Ale w tym drugim świecie, nad którym nie mam kontroli, wcale nie o to chodzi. To social media wszystko kontrolują – podsumował Cannnon.

Nick Cannon wspomina związek z Kim Kardashian

Zdaniem byłego męża Carey dzieciaki ulegają zgubnemu wpływowi Instagrama i innych mediów społecznościowych, co jest zdecydowanie gorsze od braku dyscypliny i buntowi nastolatków, jaki miał kiedyś miejsce. Dziś nastolatki nie mają żadnych autorytetów oprócz tych, które spotykają w SM. Kylie jest takim wytworem, jednocześnie steruje wyobraźnią dzieciaków.

Mówiąc wprost – Instagram i reszta to zło. A nasze dzieci siedzą w tym po uszy.

Ma rację?