Nick Cannon przyłapany! (FOTO)
Takiego biustu nie powstydziłaby się nawet Kim Kardashian, która od czasów swojego porodu wprost uwielbia wietrzyć swoje atuty. Podobnie robi Mariah Carey, która od czasów schudnięcia po ciąży, wybiera kreacje mocno eksponujące jej biust.
Gwiazda w Sylwestra wystąpiła w głęboko wykrojonej białej sukni z cekinami. Choć ten wieczór był dla niej pracowity, znalazła czas dla swojej rodziny. Nick Cannon był w nią wpatrzony jak w obrazek.
Wcale mu się nie dziwimy!





całe lata Mariah była żoną starca Tommiego Mottolii, który jej załatwił pierwszy kontrakt….. teraz sama ma młodszego i zamiast śpiewać odbija jej
Ona ma coś z głowa, zamiast śpiewać ciagle dupę pokazuje…
Niestety, MC miała operację przed wydaniem albumu Butterfly. Kiedyś miała normalny biust, dużo ładniejszy i nie wymagający poprawek.gość, 03-01-14, 13:56 napisał(a):Co do komentarzy posądzających Mariah o silikony, wiedzcie moje drogie dzieci, że ona ma taki wielki, niezbyt kształtny bez podtrzymywaczy biust od początku kariery (oczywiście powiększający się równolegle z ilością tłuszczu na całym ciele piosenkarki). Nie bardzo rozumiem, dlaczego ktoś miałby fundować sobie nieładny kształt silikonów, skoro można dużo ładniejszy. Za to doskonale rozumiem eksponowanie przez Carey ładnie zaprezentowanego biustu. Mariah do ładnych kobiet nie należy, dlaczego nie miałaby eksponować swoich zalet (mimo że nie zachwyca mnie jej tandetny styl)? Cannon na pewno jest wielbicielem całej Mariah, ze wszystkimi jej zaletami i wadami. I to jest piękne. Wspaniałe małżeństwo.
gość, 03-01-14, 16:24 napisał(a):gabaryty jak w ,,patryk pietrek wokal grup”100% trafienia! Pozdro dla fanow Rancza 🙂
M.C. byla ładna i szczupła zobaczcie video do Vision of love………osły patenciaki
gość, 03-01-14, 20:51 napisał(a):gość, 03-01-14, 20:22 napisał(a):gość, 03-01-14, 14:06 napisał(a):ileż w Was zawiści ludziska ! wstyd !ładna, naturalna dziewczyna 🙂 super małżeństwo. Szczęścia !brawo. sa jednak przyjazni ludzie w Polandiinaturalna?????????????? buahahahahahhahahahahahahahahahDziewczyna?? Dziewczyną to ona byle,ale jakieś 20lat temu
gość, 03-01-14, 20:22 napisał(a):gość, 03-01-14, 14:06 napisał(a):ileż w Was zawiści ludziska ! wstyd !ładna, naturalna dziewczyna 🙂 super małżeństwo. Szczęścia !brawo. sa jednak przyjazni ludzie w Polandiinaturalna?????????????? buahahahahahhahahahahahahahahah
gość, 03-01-14, 14:06 napisał(a):ileż w Was zawiści ludziska ! wstyd !ładna, naturalna dziewczyna 🙂 super małżeństwo. Szczęścia !brawo. sa jednak przyjazni ludzie w Polandii
patrzy w cyce, jak kot w szperkę
dzieci chyba poszly w tatusia i tak jak u Alby nie za piekne sa
to są jej prawdziwe piersi ?
Mariah jest i byla gruba.
O tym małżeństwie mówiło się, że wytrzymają ze sobą co najwyżej rok, a on szuka tylko rozgłosu u jej boku.
Co do komentarzy posądzających Mariah o silikony, wiedzcie moje drogie dzieci, że ona ma taki wielki, niezbyt kształtny bez podtrzymywaczy biust od początku kariery (oczywiście powiększający się równolegle z ilością tłuszczu na całym ciele piosenkarki). Nie bardzo rozumiem, dlaczego ktoś miałby fundować sobie nieładny kształt silikonów, skoro można dużo ładniejszy. Za to doskonale rozumiem eksponowanie przez Carey ładnie zaprezentowanego biustu. Mariah do ładnych kobiet nie należy, dlaczego nie miałaby eksponować swoich zalet (mimo że nie zachwyca mnie jej tandetny styl)? Cannon na pewno jest wielbicielem całej Mariah, ze wszystkimi jej zaletami i wadami. I to jest piękne. Wspaniałe małżeństwo.
gabaryty jak w ,,patryk pietrek wokal grup”
toporna baba wieksza od swojego faceta, totalna porażka
sztuczne cycki, rzeczywiście jest się czym chwalić…
ileż w Was zawiści ludziska ! wstyd !ładna, naturalna dziewczyna 🙂 super małżeństwo. Szczęścia !
dzieci będą z mamusi dumne w przyszłości.
przecież gołym okiem widać, że te piersi są sztuczne, więc czym się tu zachwycać?
chwalic sie sztucznymi cyckami gdy natura poskapila innych atutow do chwalenia sie nimi… bezcenne
Szkoda, ze silikonowe.
niezbyt urodziwe te dzieciaki, zwlaszcza corka, oby wyrosla