Nicolas Cage wyżywał się na Vanessie Hudgens?
Niedawno magazyn The Star podał informację, że Vanessa Hudgens była nękana przez Nicolasa Cage’a na planie najnowszego wspólnego filmu – thrillera The Frozen Ground.
Gazeta napisała, że Hudgens znała opinię, jaka krążyła w środowisku aktorskim o Cage’u i tym, że lubi dokuczać dużo młodszym współpracownikom. Twierdzi też, że nie przejmowała się tym do momentu zetknięcia się z nim na planie.
Znajomy Hudgens mówił, że Cage ciągle ją obserwował i pokazywał się nawet wtedy, kiedy nie miał akurat zdjęć.
W końcu Vanessa poprosiła o interwencję reżysera, bo nie mogła się skupić na roli.
Rzecznik aktora nazwał te posądzenia śmiesznymi, absurdalnymi i nieprawdziwymi.


FOTO: © Fame/Flynet
Może i jest siksą. Być może nigdy nie dorówna mu talentem, ale z drugiej strony postawa Cage’a dowodzi słuszności twierdzenia: zapomniał wół jak cielęciem był!
gość, 10-09-12, 19:56 napisał(a):ona mu może buty czyścićświęte słowa 😉
bardzo mozliwe. On lubi wyzywac sie na kobietach . Swoja ostatnia żonę ( chyba trzecią) też tłukł , az kobicina uciekła od niego i wytoczyła mu sprawe o znecanie sie psychiczne i fizyczne.
Stary, zapsuty wariat
MOGLBY JA PRZEKOPAC ZA TA BEZNADZIEJNA GRE AKTORSKA
ona mu może buty czyścić
Vanessa jest śliczna! <3
mogło tak być 😉
Jak dla mnie on ma cos z psychopaty:))))
Cage, ale włosy!