Internet wciąż grzmi po tym, jak Vanessa Hudgens (34 l.) niezręcznie wpadła na swojego byłego Austina Butlera (31 l.) na imprezie po rozdaniu Oscarów 2023. Aktor, który był nominowany za swoją pierwszoplanową rolę „Elvisa”, podobno zawdzięcza ją, ówcześnie bardzo go wspierającej ukochanej – Hudgens. Fani o tym nie zapomnieli.

Więcej Oscarowych newsów znajdziesz tutaj

Byli partnerzy trafili na pierwsze strony serwisów plotkarskich, po tym jak widocznie ignorowali się podczas niedzielnej imprezy magazynu Vanity Fair z okazji rozdania Oscarów 2023.

Vanessa Hudgens poprosiła swoich fanów, aby zaprzestali oczerniania i plotek na rzecz „spokoju i pokoju”.

Vanessa Hudgens i Austin Butler na Oscarach 2023

Ani ona, ani Butler nie skomentowali oficjalnie jeszcze swojego braku interakcji, podczas którego Hudgens wpatrywała się w jej telefon, aby uniknąć kontaktu wzrokowego, gdy przebiegała obok aktora. Ten ponoć zdawał się spoglądać w kierunku swojej byłej dziewczyny, czekając na samochód przed miejscem imprezy w Beverly Hills.

Emily Ratajkowski chwali się biustem i pokazuje sutki

Vanessa Hudgens i Austin Butler spotykali się od 2011 do 2020 roku, po tym jak poznali się na imprezie u wspólnej znajomej Ashley Tisdale. Od czasu ich rozstania Butler związał się z modelką Kaią Gerber. Hudgens zaś niedawno ogłosiła swoje zaręczyny z baseballistą, Cole’em Tuckerem.

Butler tajemniczo mówił w maju 2022 roku, w wywiadzie z amerykańskim magazynem GQ, że szuka partnerki o „podobnych postawach” i która chce „tych samych rzeczy”, co on.

Vanessa Hudgens Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Vanessa Hudgens, Credit line: Newspress / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Vanessa Hudgens i Austin Butler/fot. Forum

Vanessa Hudgens i Austin Butler

Vanessa Hudgens Fot.  World Rights, Model Release: no, Credit line: Forum, Mega Agency