Nicole Richie w grzywce (FOTO)
Macierzyństwo służy, małżeństwo najwyraźniej też – Nicole Richie jeszcze nigdy nie wyglądała tak znakomicie.
Gwiazda pokazała nie tylko pewną zmianę w fryzurze, ale też znakomitą sylwetkę obleczoną czarną sukienką.
Tak wygląda kobieta spełniona.
I pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu uchodziła za “tą nieładną\” koleżankę Paris Hilton.




boże,skórę na szyi ma jak pupa niemowlaka…moja taka pomarszczona już,…ech!!!
piękna jest 🙂
fenomenalnie????? ale z którego profilu ????!!! małą zmiana a nie fenomen 😀
Niby lepiej…
świetne buty
W grzywce wygląda jak mała dziewczynka z podstawówki, ma takie ząbki na tym czole… Nie uważam, by grzeszyła pięknością, ale to chyba kwestia gustu…Natomiast ma zajeb.ste buty!
gość, 15-10-11, 07:18 napisał(a):zmniejszyła nos afroamerykanski,prostuje klaki a co najwazniejsze jest adoptowana piosenkarza,kaske ma,pusta jest i tepa jak jej matka nie znana nikomu łajza lolPO CO ON to adoptowal,takie toto puste!!!!!!
zmniejszyła nos afroamerykanski,prostuje klaki a co najwazniejsze jest adoptowana piosenkarza,kaske ma,pusta jest i tepa jak jej matka nie znana nikomu łajza lol
prawie jak Kate Moss
niedawno se cycki zrobiła nowe
Krótkie nogi! SZOK!
wygląda świetnie
To tylko potwierdza zasade ‘im mniej tym lepiej’.
gość, 14-10-11, 17:57 napisał(a):Wygląda naprawdę ślicznie. Nie mniej jednak: kto pisze te artykuły? “Obleczona sylwetka”, ”tą koleżankę”. No ludzie …i do tego piszą ”w grzywce” ! 🙂 czy ci ludzie mają chociaż gimnazjum ukończone ?
doczepiana grzywka,ale bardzo ładnie
Zgadzam się w zupełności – wygląda fenomenalnie!
Wygląda naprawdę ślicznie. Nie mniej jednak: kto pisze te artykuły? “Obleczona sylwetka”, ”tą koleżankę”. No ludzie …
gość, 14-10-11, 14:21 napisał(a):News dnia Richi ma grzywke!….dziekuje,bez tej wiadomosci moje zycie nie mialoby sensu! to na jaki h*** w ogóle to czytałaś
nowe cycki ma
ale widać , że to doczepiana grzywka .
News dnia Richi ma grzywke!….dziekuje,bez tej wiadomosci moje zycie nie mialoby sensu!
Nicole wygląda po prostu olśniewająco
grzywka dodaje jej elegancji
Bez przesady, zachwycać się grzywką……
świetnie wygląda, nareszcie
Fenomenalnie ??? Nie no, bez przesady..
Doczepiana grzywka 🙂 Tez mam taka ! Polecam na allegro z naturalnego wlosa 😉
Fatalne buty xD
Ta grzywka (a może to kwestia fryzury) potwornie ją postarza. Ale rzeczywiście, zmiana na lepsze.
Ślicznie wygląda 🙂
Przepięknie 🙂
pieknie wyglada
a tak właściwie to czym ona sie zajmuje? jest znana z tego, że jest znana, czy coś robi prócz tego, że bywa?
bardzo jej do twarzy z ta grzywka
kto to wgl jest?
ale ładnie wygląda! WOW!
ja ją lubię, a jej dzieci są przeurocze
Wygląda ślicznie,zupełnie jej nie poznałam. Rewelacja!
Przypomina mi Samante z Seksu w wielkim mieście .
Wyglada fatalnie jak zawsze.