Nie wpuszczono Magdalenę Ogórek do TVP! Te zdjęcia przejdą do historii

Magdalena Ogórek nie wpuszczona do redakcji TVP Info Magdalena Ogórek nie wpuszczona do redakcji TVP Info

Ostatnia doba z pewnością przejdzie do historii. Politycy PiS-u zaczęli barykadować się w gmachu Telewizji Polskiej po tym, jak Minister Kultury, Bartłomiej Sienkiewicz odwołał dotychczasowe władze mediów publicznych.

Wyciekła lista zwolnień z TVP! Nowakowska, Ogórek, Popek, Opczowska komentują doniesienia

Magdalena Ogórek nie wpuszczona do redakcji TVP Info

Jeszcze tego samego dnia emisja TVP Info został wyłączona, co spowodowało ogromne emocje w Polsce. Jedni porównują go do stanu wojennego, a drudzy do powrotu demokracji.

Twarze TVPinfo nie mogą już wejść do gmachu TVP na Woronicza i przy placu Powstańców, w tym Magdalena Ogórek. Chociaż jeszcze kilka dni wcześniej informowała, że nigdzie się nie wybiera i wraca w pełnej gotowości do pracy po zwolnieniu chorobowym:

Wróciłam do pracy, po chorobie, nadal jestem jeszcze zachrypnięta, ale bardzo się cieszę, że mogłam spotkać się z widzami. Zwłaszcza że pod budynkiem TVP przy ulicy Powstańców Warszawy czekał na mnie Pan, który ogląda m.in. mój program i podarował mi piękny bukietem – pochwaliła się w rozmowie z Pudelkiem.

@tarammaci No to grubo poszlo #polska #tvp #poland #wiadomosci ♬ original sound - Maciek ✨

Okazało się wczoraj, że przepustka Magdy Ogórek do gmachu Telewizji Polskiej nie zadziałała, a wszystko to zostało nagrane. Widzimy, jak prezenterka sprzecza się z ochroniarzem, który nie chce ją wpuścić

Ja jestem pracownikiem telewizji. Dobrze, a ja mam moje prywatne rzeczy w pracy. Może mi je ktoś wynieść? Zarówno w charakteryzacji, jak i u fryzjera są moje prywatne rzeczy – tłumaczyła.

Magdalena Ogórek OPUSZCZA kraj! Zdradza, czy powodem są zmiany w TVP

Po negocjacji z ochroniarzem została wpuszczona do budynku tylko na chwilę. W rozmowie z Pudelkiem zapewnia, że chciała wejść po swoje rzeczy, chociaż jeszcze nie dostała wypowiedzenia:

Świętowałam dziś dwa sukcesy córki, byłam zajęta przez cały dzień. Jak zostanę skutecznie poinformowana o zakończeniu stosunku pracy, to wszystkich poinformuję. Przepustka nie działała, zgłosiłam się po swoje rzeczy – mówiła Pudelkowi Magdalena Ogórek.

Ci dziennikarze już wkrótce pożegnają się z pracą w TVP?!

@adrikofriko #adrikofriko ♬ dźwięk oryginalny - 𝔸𝔻ℝ𝕀𝔸ℕ
Magdalena Ogórek, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Magdalena Ogórek, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Magdalena Ogórek, SK:, , fot. AKPA
 
2 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

We Wrocławiu od wielu lat mieszkają Koreńczycy,Muzułmanie i Romowie w ogromnych ilościach,i co?Oni nie terroryzują Polaków,katolików,nie prowokują w budynu Sejmu,Urzędu Marszałkowskiego,nie panoszą się arogancko,nie atakują Polaków w mediach,nie szczujà Polaków na siebie jak w mediach,nie wzywają nas do tępienia polskich nauczycieli,szkół,służby zdrowia,prawa,nie skłócają polskich sędziów i prokuratorów,nie drą ryja nigdzie,nie wylgaryzują,pomagają Polakom,polskim domom dziecka,kościołom,bezdomnym,Ukraińcom.To porządni ludzie.Love,zrobiliśmy zrzut z ekranu,aby zweryfikować światopogląd tego portalu.

Bo to jest teraz tak że język Polski zaczynamy zangielszczać, bo w zasadzie powinno być “Magdalena nie została wpuszczona” lub też “Magdaleny nie wpuszczono”