Edyta Górniak i Justyna Steczkowska odwiedziły dzisiaj programy śniadaniowe. Górniak – Dzień Dobry TVN, a Justyna Steczkowska – Pytanie na Śniadanie.

Konflikt Steczkowskiej i Górniak

O konflikt pomiędzy paniami mówi się już od wielu lat. Jeszcze w latach 90. piosenkarki były przyjaciółkami, później zaczęła się konkurencja…Napięcie wybuchło w 2011 roku. Górniak i Steczkowska pokłóciły się o płytę! Obie chciały wydać ją w Walentynki – podobno Steczkowska zarezerwowała sobie ten termin już dużo wcześniej, a Górniak nie chciała ustąpić.

Dzisiaj skłócone przyjaciółki zaprezentowały się paparazzi w drodze do telewizji. Edyta Górniak przyszła porozmawiać o nowym programie „My way”, w którym będzie zdawać prawo jazdy. Diva zaprezentowała się przed studiem w jaskrawym, niebieskim płaszczu, czarnych spodniach i szpilkach.

Niebieski kolor będzie królowa tej jesieni i zimy. Ostatnio w tym kolorze pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan w KOBALCIE na evencie szamponów (ZDJĘCIA)

Z kolei Justyna Steczkowska pojawiła się cała na biało. Weszła do gmachu Telewizji Polskiej jak królowa śniegu. Miała na sobie białe eleganckie spodnie, biały płaszcz, kapelusz, torebkę i okulary. Do tego dobrała białe sandałki na szpilce. Mamy nadzieje, że się nie przeziębi z tymi odkrytymi stopami!

Która Waszym zdaniem wygrała z jesienną stylizacją?

Promocja reality-show „My way” z Edytą Górniak. Diva wyglądała jak milion dolarów!

Sonda

poll-violet

Górniak&Steczkowska. Która wygrała pojedynek o najlepszą jesienną stylizację?

1

Edyta Górniak

2

Justyna Steczkowska