Lady Gaga nie mogła powstrzymać łez, gdy do jej rąk trafiła statuetka Oscara. Piosenkarka odebrała nagrodę za piosenkę do filmu Narodziny gwiazdy – radość była ogromna!

Jennifer Lopez na Oscarach: przesadziła z wypełniaczami? (ZDJĘCIA)

Lady Gaga do występu na Oscarach 2019 przygotowała się bardzo starannie. Suknię przygotował dla niej dom mody Alexandra McQueena. Do sukni gwiazda dobrała niesamowitą biżuterię – naszyjnik z historycznym brylantem od Tiffany’ego. Nosiła do Audrey Hepburn podczas promowania filmu Śniadanie u Tiffany’ego.

Warty 30 milionów dolarów naszyjnik (!!!) na co dzień jest wystawiany w salonie Tiffany w Nowym Jorku. Ma szczególną wartość – nie tylko jeśli chodzi i pieniądze. Kryje się za nim ciekawa historia.

Kendall Jenner w ODWAŻNEJ kreacji, była o krok od wielkiej wpadki (ZDJĘCIA)

Legendarny diament użyty do ozdobienia naszyjnika, diament Tiffany’ego, został znaleziony w 1877 roku w kopalni diamentów Kimberley w RPA. Znalazł do Charles Lewis Tiffany, założyciel legendarnej marki (Tiffany założył w 1837 roku). Oszlifowany diament trafił do naszyjnika.

Brylant trafiał do różnych biżuterii – naszyjnik Gagi jest inny, niż ten, który miała na sobie Audrey. Ten sam jest kamień. Obecny kształt oprawy brylantu jest piątą w historii biżuterią, do której trafił. Naszyjnik powstał w 2012 roku z okazji 175. rocznicy powstania marki Tiffany.

Lady Gaga Lady Gaga naszyjnik Oscary 2019
Lady gaga naszyjnik Oscary 2019 Lady Gaga
Lady Gaga Oscary 2019