Nina Dobrev naprawdę jest ZDESPEROWANA!
Nina Dobrev naprawdę nie radzi sobie z nowym związkiem swojego byłego chłopaka, Iana Somerhaldera.
Ostatnio bezskutecznie próbowała wzbudzić zazdrość w byłym kochanku i rzuciła się na Orlando Blooma. Kolejnego dnia konwentu Comic-Con wyszła wtulona w Bena McKenzie. Jedni mówią, że chłopak próbował ochronić aktorkę przed natrętnymi paparazzi, a drudzy, że… Nina jest zdesperowana i zrobi wszystko, by wzbudzić choć odrobinę zazdrości w Ianie Somerhalderze. Jednak na razie jej zachowanie wzbudza litość.
Współczujecie?



[b]paola1994, 29-07-14, 23:17 napisał(a):[/b]Skąd wiecie, że jest zdesperowana? Zwierzała się wam? Młoda jest, w dodatku od jej rozstania z Ianem minęło sporo czasu, nic dziwnego że zaczęła rozglądać się za innym. Ma do końca życia rozpaczać po wampirze? Jak nie ten, to inny.Młodość młodością i niech robi z kim chce co chce tylko niech potem nie skarży się w mediach, że robią z niej puszczalską bo mogła się nie wieszać na facetach przed obiektywami paparazzi. Poza tym według mnie ona nie chciała wzbudzić zazdrości w Ianie tylko chciała trafić na portale, że niby tak szalała z facetami w myśl zasady “nie ważne co piszą byle nie przekręcili nazwiska”.
Wcale mnie to nie dziwi – po tym jak Ian pochwalił nowy film wyreżyserowany przez Nikki to Nina zaraz zaczęła się rozpływać nad książką byłego kochanka Dereka Hough. Sama powiedziała że kariera jest dla niej najważniejsza, więc niech się nią teraz cieszy i oby się jej tyle nie nachapała, że ją później wyrzyga.
I ładna
Aż szkoda gadać… Co za bzdury! Drodzy redaktorzy, nie piszcie co wam ślina na język przyniesie, bo to Wy raczej wzbudzacie litość.
[b]gość, 29-07-14, 12:58 napisał(a):[/b]jak zwykle kozakowi redaktorzy wiedzą więcej o emocjach opisywanych gwiazd niż one same. 😀 żenada. a co do Niny, kiedyś wydawała się taka ładna. nie śledzę jej aż tak bardzo, więc nie wiem czy kombinowała coś z twarzą, ale wydaje mi się, że kiedyś wyglądała lepiej.Pali papierosy, może to przez to trochę się zmieniła… Na stronie ndobrev.pl (oficjalnej polskiej stronie o Ninie) zamieszczono więcej jej zdjęć oraz filmik, gdy przytulała się z McKenzie’m i większość (w tym ja) uwaa, że trochę wypiła 😀 . Ale co tam, młoda jest ! 🙂
kolejna gwiazdka z doopy maryni dla gimbazy.
[b]gość, 29-07-14, 21:30 napisał(a):[/b]kolejna gwiazdka z doopy maryni dla gimbazy.“Z doopy maryni” ? Mówi się “o dupie maryni”, i oznacza to, że ktoś gada bez sensu… (coś jak twoja wypowiedź). Jeśli nie znasz pełnych powiedzeń to lepiej ich nie używaj, bo jesteś żałosna.
Nina Jestem z TOBĄ TWOJA WIELKA FANKA NIKOLA !
Skąd wiecie, że jest zdesperowana? Zwierzała się wam? Młoda jest, w dodatku od jej rozstania z Ianem minęło sporo czasu, nic dziwnego że zaczęła rozglądać się za innym. Ma do końca życia rozpaczać po wampirze? Jak nie ten, to inny.
[b]gość, 29-07-14, 11:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 29-07-14, 09:30 napisał(a):[/b]przecież Ian i Nina rozstali się prawie 2 lata temu, od tego czasu Nina była już w 2 związkach i tak na marginesie to ona rzuciła Iana bo nie była gotowa na poważny związek więc przestańcie wypisywać głupoty, brzmi to jakby rozstali się miesiąc temu…biedna NinaA zaraz po rozstaniu z Ianem była widziana z tancerzem, Hough.[/quote]Brawo, skoro “zaraz” dla Ciebie to 5 miesięcy 😉
Amoze po prostu tez chce meic milosc w zyciu a ze fotografuja ja pozniej niz Iana wyglada to jakby ona probowala wzbudzic w nim zazdrosc?Jakby to ona byla w nowym zwiazku a on probowal byc to byscie pisali ze to on probuje zazdrosc wzbudzic..
moim zdaniem uwzieliscie sie na dziewczyne. Jest ladniejsza od autroki newsa, czy co? mckenzie tez sie w nia wtula, ale oczywiscie to ona jest LEPKA EMOCJONALNIE cokolwiek to znaczy
Uwielbiam ją
Młoda i głupia
[b]gość, 29-07-14, 11:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 29-07-14, 09:30 napisał(a):[/b]przecież Ian i Nina rozstali się prawie 2 lata temu, od tego czasu Nina była już w 2 związkach i tak na marginesie to ona rzuciła Iana bo nie była gotowa na poważny związek więc przestańcie wypisywać głupoty, brzmi to jakby rozstali się miesiąc temu…biedna NinaA zaraz po rozstaniu z Ianem była widziana z tancerzem, Hough.[/quote]Podobniez to Nina chciala, ale Ian cos nie tak.
chyba labilna emocjonalnie? bo lepkie to mozna rączki mieć ! redaktorzyny od siedmiu boleści….
[b]gość, 29-07-14, 09:30 napisał(a):[/b]przecież Ian i Nina rozstali się prawie 2 lata temu, od tego czasu Nina była już w 2 związkach i tak na marginesie to ona rzuciła Iana bo nie była gotowa na poważny związek więc przestańcie wypisywać głupoty, brzmi to jakby rozstali się miesiąc temu…biedna NinaA zaraz po rozstaniu z Ianem była widziana z tancerzem, Hough.
Kozak wzbudza litość.
To jest śmieszne. Przecież to raczej ona z nim zerwała, a jak sobie po roku znalazł sobie dziewczynę, a ta nagle sobie o nim przypomniała?? Szczególnie, że nie była tylko z Benem widziana, ale i jak się mówi z Orlando i Derekiem…
Przecieżz on jest gejem. Ben
jak zwykle kozakowi redaktorzy wiedzą więcej o emocjach opisywanych gwiazd niż one same. 😀 żenada. a co do Niny, kiedyś wydawała się taka ładna. nie śledzę jej aż tak bardzo, więc nie wiem czy kombinowała coś z twarzą, ale wydaje mi się, że kiedyś wyglądała lepiej.
Lepka emocjonalnie, ale za to skowyrna 😉
To jej przyjaciel, ten ben… Ale sie czepiacie, a poziom newsow dalej slabiutki
co to znaczy, że jest LEPKA EMOCJONALNIE???!!!
..”lepka emocjonalnie”??????rany boskie KTO TO PISZE???????
przecież Ian i Nina rozstali się prawie 2 lata temu, od tego czasu Nina była już w 2 związkach i tak na marginesie to ona rzuciła Iana bo nie była gotowa na poważny związek więc przestańcie wypisywać głupoty, brzmi to jakby rozstali się miesiąc temu…biedna Nina
Kto tak nie lubi Niny Dobrev, przecież to stek bzdur, widzieliście Comic Con?? Nina z wieloma sie przytulała i witała, pozowała, zarówno z kobietami jak i mężczyznami.
Ale się uczepiliscie jej. Pisalam tu juz wcześniej że po zerwaniu z Ianem , Nina spotykala sie z nie jakim Derekiem , bratem swojej przyjaciółki. Na pewno ma sentyment do Iana ale bez przesady. Jest piękną i pełną wdzięku kobietą , stać ją na 10 takich Ianow 😉
Nie kumam, czemu ona jest tą “zdesperowaną”. On kogoś ma – spoko, ruszył dalej. Ona kogoś ma – desperatka, próbująca wzbudzić zazdrość.
Dajcie spokoj, nie ona pierwsza rozstala sie z mezem, musi doisc do siebie, ale jest mloda , znajdzie nowego