Nina Dobrev spotyka się z…. To znany producent filmowy!

ffn-rij-ama2016-set1-112016-52237394-R1 ffn-rij-ama2016-set1-112016-52237394-R1

Nina Dobrev (28 l.), to aktorka, którą kojarzymy przede wszystkim z serialu Pamiętniki wampirów. Podobno gwiazda spotyka się ze znanym producentem filmowym. Podobno, to prawda i mamy na to sporo dowodów na Instagramie!

ZOBACZ: Nina Dobrev zakochana po uszy!

Nina i Glen Powell (28 l.), bo to o nim mowa spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Glen jest nie tylko producentem filmowym, ale również aktorem i scenarzystą.

Ostatnio na Instagramie Niny pojawiło się słodkie zdjęcie pary, na którym odwzorowują oni scenę z filmu La La Land.

ZOBACZ: Nina Dobrev już tak nie wygląda! Obcięła włosy!

To nie koniec ich wspólnych fotek. Kiedy przyjrzymy się bardziej, widzimy nie tylko zdjęcia, ale również filmiki jak ten, w którym razem z przyjaciółmi wskakują do lodowatej wody!

Pasują do siebie?

Jumping into 2017 like… #PolarBearPlunge2016❄🏊🏼 2017

Film zamieszczony przez użytkownika Nina Dobrev (@ninadobrev)

Nailed it 🎯 #LALALAND

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Nina Dobrev (@ninadobrev)

Stuck the landing. Hello 2017.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Glen Powell (@glenpowell)

 Nina Dobrev spotyka się ze z…. To znany producent filmowy!

 Nina Dobrev spotyka się ze z…. To znany producent filmowy!

 Nina Dobrev spotyka się ze z…. To znany producent filmowy!

 Nina Dobrev spotyka się ze z…. To znany producent filmowy!

 Nina Dobrev spotyka się ze z…. To znany producent filmowy!

   
17 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

No właśnie. Jak na razie to tylko plotki, nigdzie nie ma oficjalnego potwierdzenia. A zresztą, nawet gdyby to była prawda… Niech się spotyka z kim chce dziewczyna. Życzę jej powodzenia 😉

No tak propozycji brak to musi ciągnąć producentom.

Haha ten gościu jest podobny do Iana Somerhaldera trochę. Widać chyba dobiera sobie sobowtórów Iana, bo za nim tęskni.

Dziwka. Niech znowu wystawi dupę gołą na insta.

[b]gość, 26-01-17, 17:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-01-17, 16:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-01-17, 14:34 napisał(a):[/b]Glen ma faktycznie duży dorobek.wystarczy wpisac w google lub w filmweb…w dodatku jest bardzo przystojny:)tak, ten “znany producent filmowy!” ponoć wyprodukowal dwa nikomu nie znane krotkometrazowe (10 i 11 min) gnioty, ktore nawet nie maja ocen, bo nikt ich nigdy nie ogladal… i jego mozna nazywac “producentem”, ale jak o alcji bc napisali “aktorka”, to sie oburzaliscie?[/quote]Pisząc “dorobek” nie mialam na mysli jego wyprodukcji,tylko te w ktorych zagrał np.serial Krolowe krzyku, filmy: Niezniszczalni 3, Prawdziwa jazda 2 i wiele innych[/quote]Dorobku filmowego ani talentu aktorskiego tego pana absolutnie nie kwestionuje, czepiam sie jedynie “dziennikarek”, ktore uparły sie na tego producenta – news prawie zbliża sie do sugestii, ze Nina poleciała na szanse na role

I oczywiście news o nowym facecie chwilę przed tym jak wraca na plan TVD. Chyba ktoś chce komuś udowodnić, że też świetnie sobie radzi w życiu osobistym. Zobaczymy jak długo będą razem, bo jej związki (oprócz tego z Somerhalderem) są bardzo krótkie.

[b]gość, 26-01-17, 20:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-01-17, 17:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-01-17, 16:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-01-17, 14:34 napisał(a):[/b]Glen ma faktycznie duży dorobek.wystarczy wpisac w google lub w filmweb…w dodatku jest bardzo przystojny:)tak, ten “znany producent filmowy!” ponoć wyprodukowal dwa nikomu nie znane krotkometrazowe (10 i 11 min) gnioty, ktore nawet nie maja ocen, bo nikt ich nigdy nie ogladal… i jego mozna nazywac “producentem”, ale jak o alcji bc napisali “aktorka”, to sie oburzaliscie?[/quote]Pisząc “dorobek” nie mialam na mysli jego wyprodukcji,tylko te w ktorych zagrał np.serial Krolowe krzyku, filmy: Niezniszczalni 3, Prawdziwa jazda 2 i wiele innych[/quote]Dorobku filmowego ani talentu aktorskiego tego pana absolutnie nie kwestionuje, czepiam sie jedynie “dziennikarek”, ktore uparły sie na tego producenta – news prawie zbliża sie do sugestii, ze Nina poleciała na szanse na role[/quote]Bo tak zapewne było. Sama mówiła, że zrobi wszystko dla sławy.

zaden z niego producent ale za role Chada ma milion lajków odemnie

jestem bardzo zaskoczona jak Nina się zestarzała, a przecież ma dopiero 28 lat nie wiem cy to hulaszczy tryb życia czy to genetyka

[b]gość, 26-01-17, 14:34 napisał(a):[/b]Glen ma faktycznie duży dorobek.wystarczy wpisac w google lub w filmweb…w dodatku jest bardzo przystojny:)tak, ten “znany producent filmowy!” ponoć wyprodukowal dwa nikomu nie znane krotkometrazowe (10 i 11 min) gnioty, ktore nawet nie maja ocen, bo nikt ich nigdy nie ogladal… i jego mozna nazywac “producentem”, ale jak o alcji bc napisali “aktorka”, to sie oburzaliscie?

Chad Radwell 😀

[b]gość, 26-01-17, 13:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-01-17, 12:46 napisał(a):[/b][quote][b]kozak płynie:[/b]Glen jest nie tylko producentem filmowym, ale również aktorem i scenarzystą. co takiego glen wyprodukowal, drogi kozaczku? i gdzie robil scenografie?[/quote]Może dorobek Glena jako producenta i scenarzysty nie jest za bogaty, ale jest. Poza tym kozaczek nigdzie nie napisał, że Glen jest scenografem, scenarzysta a scenograf to dwie zupełnie inne specjalizacje:)[/quote]moj blad, czytanie na szybko nie zawsze sie sprawdza 🙂 kozaczek napisal “znany producent filmowy!” – dlatego spytalam o chociaz jeden znany tytul

Glen ma faktycznie duży dorobek.wystarczy wpisac w google lub w filmweb…w dodatku jest bardzo przystojny:)

[b]gość, 26-01-17, 16:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-01-17, 14:34 napisał(a):[/b]Glen ma faktycznie duży dorobek.wystarczy wpisac w google lub w filmweb…w dodatku jest bardzo przystojny:)tak, ten “znany producent filmowy!” ponoć wyprodukowal dwa nikomu nie znane krotkometrazowe (10 i 11 min) gnioty, ktore nawet nie maja ocen, bo nikt ich nigdy nie ogladal… i jego mozna nazywac “producentem”, ale jak o alcji bc napisali “aktorka”, to sie oburzaliscie?[/quotePisząc “dorobek” nie mialam na mysli jego wyprodukcji,tylko te w ktorych zagrał np.serial Krolowe krzyku, filmy: Niezniszczalni 3, Prawdziwa jazda 2 i wiele innych

[b]gość, 26-01-17, 12:46 napisał(a):[/b][quote][b]kozak płynie:[/b]Glen jest nie tylko producentem filmowym, ale również aktorem i scenarzystą. co takiego glen wyprodukowal, drogi kozaczku? i gdzie robil scenografie?[/quote]Może dorobek Glena jako producenta i scenarzysty nie jest za bogaty, ale jest. Poza tym kozaczek nigdzie nie napisał, że Glen jest scenografem, scenarzysta a scenograf to dwie zupełnie inne specjalizacje:)

Dobrev się strasznie sypie. Jak na swoje młode lata to strasznie staro już wygląda.

[b]kozak płynie:[/b]Glen jest nie tylko producentem filmowym, ale również aktorem i scenarzystą. co takiego glen wyprodukowal, drogi kozaczku? i gdzie robil scenografie?