Nina Dobrev (34 l.) mimo, że już od jakiegoś czasu nie występowała w telewizyjnym hicie, to wciąż jest ukochaną influencerką w USA. Dlatego tak ogromne zainteresowanie wzbudził jej najnowszy film. Aktorka „Pamiętników Wampirów” pojawiła się w Los Angeles z grzywką, debiutując z nową fryzurą. Pięknej kobiecie we wszystkim do twarzy?

Salma Hayek z dumą pokazuje siwe włosy

Nina Dobrev, a trzykrotny złoty medalista olimpijski, Shaun White (36 l.), spędzili wspaniały wieczór na randce podczas premiery jej filmu „The Out-Laws” w miniony poniedziałek. Aktorka wyglądała zjawiskowo w cekinowej sukience i nowej fryzurze.

Nina i Shaun oficjalnie pojawili się na Instagramie jako para 28. maja 2020 roku, kiedy aktorka robiła mu „kwarantannową” fryzurę podczas pandemii.

Nina Dobrev z grzywką wyglada doskonale

Romans Niny Dobrev i Shauna White’a zaczął się już w styczniu 2020 roku, kiedy Dobrev opublikowała zdjęcie z ośnieżonego stoku. Zdjęcie wykonał fotograf Shauna White’a, a sam słynny skateboarder był w tym samym czasie w Kanadzie, gdzie szalał na desce.

Włosy, włosy, włosy: pielęgnacja, trendy i fryzury gwiazd

Aktorka wcześniej spotykała się z aktorem Grantem Mellonem, aktorem Glenem Powellem, tancerzem Derekiem Hough i kolegą z planu „Pamiętników Wampirów” Ianem Somerhalderem.

Nina Dobrev

Fot.Nina Dobrev/ FameFlynet/Beverly Hills

Nina Dobrev

Fot.FORUM

Nina Dobrev

Nina Dobrev. Fot.FORUM/Backgrid USA