NOWA fryzura Belli Hadid to HIT sezonu? (ZDJĘCIA)
Bella Hadid (21 l.) jest jak kameleon i co chwilę ma na głowie coś innego. Dopiero co podziwialiśmy jej długie loki, a tymczasem gwiazda zrezygnowała z doczepów i pokazuje się w krótkim, obciętym od linijki bobie. Modelka zaprezentowała go zarówno w wersji falowanej, jak i prostej.
Ojciec Belli i Gigi Hadid nie pozwalał córkom się malować
Na podobne cięcie decyduje się ostatnio wiele gwiazd – Mila Kunis, Jennifer Lawrence i ten nowy trend przenosi się na ulice. Gwiazdy pokazują, że kobiety niekoniecznie muszą nosić tylko długie włosy.
Podoba wam się nowa fryzura Belli?
Gdyby nie makijaż to z miotłom nie podchodź taka prawda
Brzydka jest…
Strasznie plastikowa.
Wszystkie już taka maja! Dlatego ja zostawiłam moje długie , bo nie chce wyglądać jak pol miasta!
niesamowite jak moda zatoczyla kolo, tak sie chodzilo jak bylam w pdstawowce, w liceum o mamo, jakby ktos tak wyszedl na ulice to bylby zlinczowany, na studiach to byl poczotek lat dwutysiecznych, stylowki typu britney/aguilera/ topy ze skrawków materialu, wloski na choinke, potem to juz sama nie wiem, ubior pracowy, a teraz wrocila podstawowka 😀
Ja też obcięłam, ale nie będę się oszukiwać, że kobietom lepiej w krótszych :(((kobieco wygląda się w długich niestety.:(((
Wszystkie mają teraz te same hełmy ..
Bardzo przecietna uroda tej dziewczyny ….
Jej akurat to pasuje. Gdybym ja tak ścięła wyglądałabym o wiele mniej korzystnie. A tak w ogóle to super jest to zdjęcie w neonowym stroju.
Nie podoba mi się
Wow, kolejny raz wyprzedziłam trendy
Hahaha! A co to za fryzura? Miliony ludzi tak chodzi od wielu lat!
ja też wyprzedziłam trendy! mam taką fryzurę od miesiąca 😀
A tak swoja drogą… jaka ona jest szpetna bez tej całej tapety itd