Gigi Hadid odebrała statuetkę podczas gali Variety’s Power of Women. Modelka, która mówiła o sile i roli mediów społecznościowych, pojawiła się na gali w pięknym, niebieskim kombinezonie od Emilii Wickstead.

Styl Gigi i Belli Hadid – gwiazdy na czerwonym dywanie

Siostry – modelki pojawiły się na branżowej imprezie razem. Gigi, która została wyróżniona statuetką, wygłosiła przemówienie na temat roli, jaką powinny odgrywać media społecznościowe.

WŚCIEKŁY Zayn Malik przeklina na Twitterze i pisze o Gigi: Do wszystkich piep***ch kretynów, którzy chcą wymyślać historie

Nawiązując do swej niedawnej wizyty w Bangladeszu modelka zwróciła uwagę, że Instagram i inne media tego typu są często wykorzystywane w niewłaściwy sposób. Tymczasem wszystkie SM powinny być miejsce inspiracji i dzielenia się dobrem oraz pozytywnymi wiadomościami.

Wściekła Gigi Hadid w mocnych słowach. Kieruje je do wszystkich mediów!

Gigi podkreśliła, że nie powinniśmy zamykać się w social mediach jedynie w swoim świecie. Powinniśmy raczej być otwartymi na innych, ich życie i dobre idee.

Hadid wyglądała świetnie w oryginalnym kombinezonie brytyjskiej projektantki Emilii Wickstead. Siostra Gigi, Bella, postawiła na styl lat 70. Miała na sobie skórzany kostium (spodnie miały rozszerzane nogawki) i żakiet.

Czytaj też:

Zayn Malik wypowiedział OBRZYDLIWE słowa w kierunku Gigi Hadid. Zamieścił wpis, który oburzył fanów

Czy Gigi Hadid jest teraz singielką? Zayn Malik ma duże problemy

Bella Hadid wygląda PIĘKNIE w tej fryzurze (ZDJĘCIA)

Bella Hadid w skórzanym kostiumie
Bella Hadid i Gigi Hadid na gali Variety's Power of Women
Gigi Hadid w błękitnym kombinezonie
Gigi Hadid na gali Variety's Power of Women
Bella Hadid matches her leather ensemble for