Wiele rzeczy można określić jako trend beauty – jeśli jest to coś, co ktoś robi ze swoim ciałem, to prawdopodobnie można to tak nazwać. Na twarzy? Zdecydowanie kwalifikuje się jako trend beauty. A w… twarzy? Czemu nie?! Wygląda na to, że Machine Gun Kelly właśnie zapoczątkował nowy trend, podczas rozdania nagród Billboard Music Awards 2021. Nowy facet Megan Fox zaprezentował pomalowany na czarno… język.

Megan Fox spędza dzień z Machine Gun Kellym i trójką synów (ZDJĘCIA)

Machine Gun Kelly pojawił się na czerwonym dywanie z Megan Fox (oboje wyglądali wyjątkowo sexy). Muzyk świętował swoje zwycięstwo w jednej z kategorii wyciągając język pomalowany na czarno przed paparazzi. Następnie ten sam język pojawił się w ustach Megan Fox, z którą zaczął się na rzeczonym czerwonym dywanie całować.

 

Machine Gun Kelly pomalował swój język przed imprezą jakąś czarną substancją, co zaprezentował na swoich Insta Stories. Czym była ta substancja? Barwnik spożywczy? Barwnik roślinny? Smoła? Tak, wiele osób komentowało, że artysta pomalował sobie język smołą…. Ameryka, prawda?

Megan Fox i Machine Gun Kelly zamieszkali razem? Tak wynika z TYCH zdjęć

Machine Gun Kelly słynie ze swojego ekscentrycznego podejścia do mody i stylu. Jednak w trendach beauty jeszcze się nie znalazł. Może teraz mu się uda? Celebryci i influencerzy stale wypromować jakieś trendy. Mężczyźni na co dzień malują paznokcie (nawet ozdobnikami i cekinami), farbują włosy, plotą warkoczyki, malują się, to może teraz zaczną malować… języki? Czas pokaże. Mamy jednak nadzieję, że pewne rzeczy pojawiają się na czerwonych dywanach i tam też zostają.

Megan Fox i Machine Gun Kelly na randce

Megan Fox i Machine Gun Kelly na randce fot. Backgrid USA / Forum

Megan Fox w drapieżnej stylizacji, fot. Forum

Zakochana Megan Fox, fot. NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum