Ola Ciupa na początku września zaręczyła się z raperem Jakubem Flasem znanym szerzej jako Kubańczyk. Celebrytka przyjęła oświadczyny na wakacjach w Grecji. Pod koniec ubiegłego roku rozstała się z Dannym Ferrerim.

Ola Ciupa o ślubie

Ola Ciupa PRZERYWA MILCZENIE na temat rozstania z narzeczonym: Przepraszam za…

Ola Ciupa i Jakub Flas pojawili się na wyborach Miss Warszawy w Teatrze Sabat. Zapytaliśmy parę, jak godzą związek z karierą i czy rozpoczęli już ślubne przygotowania.

Nie chciałabym, żeby to był taki tradycyjny ślub, a później wesele. Zawsze marzyłam o ślubie gdzieś na plaży i ceremonii bardziej kameralnej, żeby to było piękne przeżycie dla nas, a nie szykowanie się, nerwy, stres, ale na razie nie planujemy żadnych podróży, bo nie wiadomo jak to będzie. Ta podróż, w której Kuba mi się oświadczył, też kosztowała nas tyle nerwów, stresu, że na razie nie chce nic planować – zdradza nam Ola Ciupa.

Kubańczyk zdradza nam, jak zmieniła jego życie Ola Ciupa. Zobacz cały wywiad poniżej:

Zmieniłem swoje życie o 180 stopni, bo przejechałem do Warszawy. Tutaj wydałem pierwszą solową płytę i tak naprawdę tutaj skupiłem się na muzyce. Ola daje mi ogromną motywację, pilnuje mnie, żebym nie robił głupot, bo wiadomo, Warszawa jest takim miastem, które potrafi pochłonąć (…) Nie ma związków idealnych, też się kłócimy mamy swoje zdania, ale zawsze dochodzimy do jakiegoś konsensusu – tłumaczy Kubańczyk.

Ola Ciupa w sesji dla CKM