Ola Żuraw to była uczestniczka Top Model. Po programie postanowiła założyć swój własny kanał na YouTube, na którym zasłynęła przede wszystkim ze swojej serii o kulisach uczestnictwa w programie.

Ola aktualnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka – już niedługo na świat przyjdzie córeczka modelki. Żuraw jest jednak narażona na spory stres, poinformowała o tym na swoim InstaStory:

Ola Żuraw zorganizowała BABY SHOWER. Zdradziła PŁEĆ dziecka oraz imię!


Troszeczkę skomplikowały mi się pewne sprawy. Jest to totalna zmiana dla mnie i dla mojej twórczości i tego nad czym pracowałam, ale tak czasem bywa i trzeba się z tym pogodzić.

– poinformowała na Instagramie.

Ola nie chce zdradzić szczegółów:

I na pewno więcej będziecie się dowiadywać z Instagrama, ale przyjdzie czas na ogłoszenia i wyjaśnienia

– mówi tajemniczo.

Wiele komentarzy na jej Instagramie sugeruje, że może mieć to związek z jej kanałem na YouTube. Ola wraz z Adamem Bogutą stworzyła serię, w której oboje komentowali najnowsze odcinki Top Model. Seria cieszyła się ogromną popularnością w kilka dni osiągała ponad 500 tysięcy wyświetleń. W jednym z odcinków gościła nawet Osi Ugonoh.

Seria jednak tajemniczo zniknęła z jej kanału.


A morał z tej sytuacji jest taki – najbardziej znienawidzony przeze mnie tekst – co nas nie zabije to nas wzmocni, więc wiem, że nawet takie tragedie moje życiowe zawsze wpływają na mnie dobrze(…)

Wiemy, gdzie poznasz miłość swojego życia. Zdradza to znak zodiaku


Oczywiście to wszystko co przed chwilą powiedziałam jest prawdą, ale przepłakałam wczoraj cały dzień, więc to nie jest tak że jestem taka pozytywna. Przepłakała, wypłakałam się, przeżyłam to, nawściekałam się i jest okej

– kończy Ola.

Ola już wkrótce wyjaśni co się stało.

Ola Żuraw przeżyła tragedie życiową! Przepłakała całą noc
Ola Żuraw przeżyła tragedie życiową! Przepłakała całą noc