Olaf Lubaszenko to jedna z najwybitniejszych osób w polskiej kinematografii. Stroni od show-biznesu i opowiadania o sobie. Był reżyserem, a zarazem aktorem kultowych dzisiaj filmów jak na przykład: „Sztos”, „Chłopaki nie płaczą”, czy „E=mc²”. 

Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę

Olaf Lubaszenko przeszedł SPORĄ metamorfozę. Internauci są pod wrażeniem

Olaf Lubaszenko przez ostatnie lata zmagał się z nadwagą –  ważył 165 kilogramów. Postanowił zawalczyć o zdrowie. Okazuje się, że przeszedł niesamowitą metamorfozę. Zgubił blisko 80 kg!

Aktor wyznał w tygodniku „Newsweek” sześć lat temu, że zmaga się nie tylko z otyłością, ale też depresją:

Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze – depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki – powiedział w „Newsweeku”.

Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda (FOTO)

Z kolei w Radiu Zet przyznał, że brał pod uwagę nawet operację żołądka, ale się jej obawiał. Lubaszenko postanowił zabrać się sam za siebie. Tydzień temu pochwalił się metamorfozą na swoim Instagramie. Poza zrzucenie prawie 80 kg, ściął także włosy.

Zmiany, zmiany, zmiany… Na świecie i na głowie🙂. Fanów wielkiego brytyjskiego artysty uspokajam- za parę dni zacznę zapuszczać, więc Sir Elton John wkrótce powróci – napisał aktor na Instagramie.

Olaf Lubaszenko: Tusza to nie jest temat do żartów!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

Olaf Lubaszenko. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Andrzej Grabowski i Olaf Lubaszenko. Fot. Podlewski/AKPA

Olaf Lubaszenko. Fot. Podlewski/AKPA