Doda po głośnym filmie „Dziewczyny z Dubaju” i trudnym rozwodzie z mężem Emilem Stępniem wróciła znów do muzyki. Przez ostatnie miesiące pracowała nad swoją kolejną płytą, a kilka dni temu premierę miał jej kolejny singiel „Melodia Ta”. W maju świętowała 20-lecie pracy artystycznej podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie.

Doda – reality-show w Polsacie

Jednak to nie koniec sukcesów na koncie! Dziś skończyła nagrania do swojego reality-show we współpracy ze stacją Polsat. Doda właśnie spełniła jedno z większych marzeń – wiele razy mówiła, że jej życie jest tak barwne, że z chęcią pokazałaby je przed kamerami.

To moje wielkie marzenie, które bardzo bym chciała zrealizować. Bardzo bym chciała mieć swoje reality show. Ale nie takie jak Michał Wiśniewski, z całym szacunkiem. Bardziej takie w moim stylu. Mam już na nie cały pomysł. I uważam, że jest świetny. Więc naprawdę, Polsat, dajcie znać – mówiła Doda na swoim live na Instagramie.

W końcu dostała to, czego chciała! Dziś poinformowała na swoim Instagramie, że po 40 dniach nagrań zrealizowali cały program:

Dziękuję ekipo za te 40 dni wspólnej pracy. Było ciężko, ale było warto. Efekty już od września – napisała na Instagramie.

Ostatni dzień nagrań był w rodzinnym mieście piosenkarki, czyli w Ciechanowie. Mama Doroty przygotowała dla ekipy filmowej zupę pomidorową i tort z napisem „Doda”.

Jak dowiedział się „SuperExpress”, Rabczewska nie tylko pokaże w programie swoje życie, ale będzie też szukać w nim męża. Podobno artystka będzie umawiać się na randki w różnych częściach Polski.

Czy znalazła męża? To się okaże od września!

Sonda

poll-violet

Doda będzie miała swój reality-show! Będziecie oglądać?

1

TAK

2

NIE

3

ZOBACZYMY, CZY CIEKAWE