Oprah Winfrey (65 l.) jest jednym z największych amerykańskich autorytetów. Prezenterka i producentka telewizyjna przez lata zbudowała swoje zawodowe i personalne imperium. Dziś jej nazwisko jest marką, symbolem niezależności kobiet w Stanach.

Oprah Winfrey zdradziła CAŁĄ PRAWDĘ o Meghan Markle. Bez ogródek powiedziała jaka jest naprawdę

65-letnia Oprah od ponad 30 lat żyje z tym samym mężczyzną, Stedmanem Grahamem. Kochają się i świetnie dogadują, ale nigdy nie wzięli ślubu. Oprah tłumaczy, że nigdy nie czuła, by papier był jej potrzebny do zbudowania pełnego związku.

– On pozwolił mi na bycie, tym, kim jestem w świecie. Nigdy nie wymagał ode mnie rzeczy typu: Gdzie jest moje śniadanie? Gdzie jest mój obiad. nigdy, nic z tych rzeczy, co mogłoby się pewnie zmienić, gdybyśmy wzięli ślub. Oboje mamy takie samo odczucie: że gdybyśmy się pobrali, nie bylibyśmy już razem – mówi Oprah.

Reese Witherspoon ma 3 nogi, a Oprah Winfrey 3 ręce na okładce Vanity Fair

Winfrey nigdy nie miała dzieci. To również jest dla niej oczywiste – nie miała instynktu macierzyńskiego.

– Rozmawiam z tak wieloma zagubionymi ludźmi, których zagubienie wynika z tego, że ich matki i ojcowie nie byli świadomi, jak poważną robotą jest bycie rodzicem. Nie mam tej umiejętności, którą posiadaj inne kobiety. To dlatego zawse miała największy szacunek dla kobiet, które zostają w domu z dziećmi, ponieważ nie mam pojęcia, jak można to robić przez cały czas. Nikt nie wynagradza kbietom tego, co robią – podkreśla Oprah.

Oprah Winfrey, fot. (Credit Image: © Ray Tang via ZUMA Press)

Oprah Winfrey,  (Credit Image: © Birdie Thompson/AdMedia via ZUMA Wire)

Oprah Winfrey