Osbournowie trzymają się razem (FOTO)

osbourne-R1 osbourne-R1

Przyzwyczajeni do szalonego trybu życia Ozzy’ego Osbourne’a członkowie jego rodziny dość szybko uporali się z dramatycznymi wydarzeniami, które zafundował im rock&roll’owy tata i mąż.

Ozzy po raz kolejny trafił na odwyk. Wcześniej jednak wyraził skruchę i przeprosił wszystkich za swe haniebne zachowanie.

Jego żona Sharon oraz dzieci Kelly i Jack z żoną pojawili się wczoraj na gali, z której dochód przeznaczono na popularyzację wiedzy na temat stwardnienia rozsianego oraz walkę z tą chorobą.

Jack Osbourne wyznał niedawno publicznie, że cierpi na tę ciężką chorobę. Cała rodzina włączyła się w pomoc – udział w imprezie takiej, jak wczorajsza, to jeden ze sposobów wsparcia syna Ozzy’ego.

Osbournowie trzymają się razem (FOTO)

Osbournowie trzymają się razem (FOTO)

Osbournowie trzymają się razem (FOTO)

Osbournowie trzymają się razem (FOTO)

Osbournowie trzymają się razem (FOTO)

Osbournowie trzymają się razem (FOTO)

Osbournowie trzymają się razem (FOTO)

Fot. © Fame/Flynet

 
11 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jack się wyrobił! 🙂

kelly przytyła

stwardnienie rozsiane bardzo powazna, okrutna choroba

gość, 05-05-13, 14:03 napisał(a):chryste panie, chłopak ma stwardniene rozsiane a wy rozwodzicie się nad tym, że kelly utyła??Polska. Tu ważniejsza jest powierzchowność, aniżeli zdrowie.

kelly przykro mi ale ile byś nie schudła jesteś brzydka w 3 dupy

chryste panie, chłopak ma stwardniene rozsiane a wy rozwodzicie się nad tym, że kelly utyła??

Tak to jest jak nastolatka robi glupawe tatuaze na stopach a potem wyglada to komicznie, w zestawieniu z balowa kiecka.

sharon ma świetne zielone oczy

Ludzie jak chcecie się odchudzać to nie stosujcie diet jednej dla wszystkich!!! Nie ma takiej diety , dieta musi być indywidualna, dopasowana pod konkretną osobę. Ja taką zastosowałam. Rozpisali mi ludzie z meila: treningdieta@gmail.com efekty są skuteczne i trwale!! I nie ma mowy o głodówkach!!!

Kelly utyla czy mi sie wydaje?

kelly tyjesz!!!