Lans na… chorobę? Dlaczego nie. W Hollywood wszystkie chwyty są dozwolone, byleby utrzymać na sobie uwagę mediów.

Zobacz: Kelly Osbourne nie chce znać swojego ojca

I choć na pewno nie wszystkie gwiazdy wykorzystują swoje dolegliwości do zbijania medialnego kapitału, trudno też wykluczyć, że są takie, które z pełną premedytacją chcą zarobić na chorobach.

Przejdźmy do konkretów, a te ukażą się już wkrótce na łamach książki Kelly Osbourne. W publikacji zatytułowanej There Is No F***ing Secret córka Ozzy’ego Osbourne’a po raz pierwszy otwarcie przyznaje się do tego, że choruje na boreliozę w jej neurologicznym, ciężkim przebiegu.

Do tej pory byłam cicho na temat boreliozy, ponieważ wydaje mi się, że bycie chorym na tę chorobę jest dziś… trendy. Mam dość oglądania celebrytów, którzy grają ofiary na okładkach kolorowych magazynów – wypaliła Kelly.

Osbourne dodała, że dobrze wie, jak rozpoznać osobę, która zwyczajnie udaje chorobę.

Media już łączą jej wypowiedź z matką sióstr Hadid. Yolanda Hadid od lat opowiada o swej chorobie, napisała nawet książkę o walce z boreliozą.

Wiem, kto naprawdę to ma, a kto po prostu stara się przedłużyć swoje 15 minut – bezceremonialnie pisze Osbourne.

Czytaj: Kelly Osbourne też usunie jajniki?

Naprawdę nie wiem, jak ktokolwiek może pomyśleć, że życie z boreliozą jest „glamour” – pisze Kelly.

Oprócz Yolandy Hadid również była przyjaciółka Kelly Osbourne, Avril Lavigne opisała na łamach People walkę z chorobą. Towarzyszyła temu okładka z twarzą gwiazdy i tytułem Czułam, że umieram.

Tymczasem Kelly twierdzi, że ostatnio czuje się lepiej dzięki kuracji wskazanej przez praktykującego medycynę alternatywną Philipa Battiade.

Życzymy zdrowia.

Lans na... CHOROBĘ? Kelly Osbourne UDERZYŁA w matkę sióstr Hadid

Lans na... CHOROBĘ? Kelly Osbourne UDERZYŁA w matkę sióstr Hadid

Lans na... CHOROBĘ? Kelly Osbourne UDERZYŁA w matkę sióstr Hadid