Przed nami ekscytujący odcinek show Bitwa na głosy. Wystąpią drużyny Kamila Bednarka, Ryszarda Rynkowskiego i Meza, ale tylko zespoły Meza i Ryszarda będą walczyły o miejsce z finale.

W ostatnim odcinku głosami telewidzów do finał dostał się Kamil Bednarek razem ze swoją ekipą z Brzegu.

Szykuje się ostra rywalizacja i mnóstwo fantastycznej zabawy. Jedną z niespodzianek dzisiejszego wieczoru będą hity liderów wszystkich drużyn. Jednak artyści nie będą wykonywać własnych piosenek. Kto zaśpiewa czyj utwór przekonamy się już niedługo. A co jeszcze czaka nas dzisiejszego wieczoru?

Ostatnią półfinałową Bitwę rozpocznie wspólny występ wszystkich zespołów z kultowym numerem Celebration.

Bezpieczna drużyna z Brzegu może na luzie podejść do dzisiejszych wystąpień, jednak i tak da z siebie wszystko. Zaprezentuje jeden z najlepszych numerów zespołu Red Hot Chili Peppers. Drugi z numerów, wraz z gościem specjalnym, będzie to zdecydowany powrót do korzeni Bednarka – czyli bujający klimat reggae.

Ryszard Rynkowski razem ze swoją grupą z Elbląga wybierze rodzimy hit – Klasyk Czerwonych Gitar. Drugim numerem będzie z kolei piosenka Cindy Lauper zaaranżowana w bardzo oryginalny sposób.

A co zaprezentuje nam Mezo i jego poznański team?

Tym razem Mezo i jego drużyna postawią na legendy. Pierwszym utworem będzie legendarny klasyk grupy Queen, natomiast w drugiej odsłonie usłyszymy krwisty hip-hop na wysokim poziomie, do jakiego przyzwyczaił nas od rozpoczęcia programu Mezoteam. Bob Sinclair w ich wersji może tylko zaskoczyć i zachwycić.

W loży ekspertów zobaczymy Alicję Węgorzewską, Zbigniewa Zamachowskiego i Sonię Bohosiewicz, która tydzień po urodzeniu drugiego syna powróci na wizję.

Drugi półfinał Bitwy na głosy już dzisiaj o 20:05 w telewizyjnej Dwójce!

Nie zapomnijcie i bądźcie z nami!

Czekamy na Wasze opinie – kto obok Kamila Bednarka powinien znaleźć się w finale? Mezo czy Ryszard Rynkowski?

AKTUALIZACJA!

W finale z zespołem Kamila Bednarka zmierzy się drużyna Ryszarda Rynkowskiego. Zaskoczeni?

\"Ostatni
Mezo

\"Ostatni
Ryszard Rynkowski