Miley Cyrus (26 l.) znowu błyszczała na czerwonym dywanie bez męża. W poniedziałek piosenkarka wzięła udział w premierze filmu Isn’t It Romantic w Los Angeles, w którym zagrał jedną z głównych ról jej mąż – Liam Hemsworth (29 l.).

Miley w objęciach innego mężczyzny na Grammy, kiedy Liam trafił do szpitala

Niestety Liam nie pojawił się na wydarzeniu. Dzień wcześniej również nie przyszedł na rozdanie Grammy.

Jak donoszą amerykańskie media, aktor trafił do szpitala, jednak nic poważnego się nie stało.

Bardzo dumna z mojego hunky hubby & jego najnowszego filmu #IsntItRomantic. Niestety nie był w stanie pojawić się dziś ze względu na problemy zdrowotne… ale wraca do zdrowia i poświęca ten czas na odpoczynek/leczenie. Artystom bardzo ciężko jest postawić siebie ponad projekt, ale tym razem to było bardzo ważne…. Jestem dumna, że mogę reprezentować jego i jego wspaniałą pracę. Jestem bardzo szczęśliwa widząc jak świeci w tej komedii! Jest najzabawniejszą osobą jaką znam i świat widzi teraz Liama, przy którym budzę się każdego dna…. najszczęśliwsza – czytamy na Instagramie Cyrus.

Miley Cyrus z rodzicami na ściance – jej mama wygląda jak jej… siostra?

Artystka, chociaż nie zagrała w filmie, to przyćmiła głównych aktorów. Miley miała na sobie wykwintną, elegancką, czerwoną sukienkę projektu Valentino. Kreacja wzbudziła spore zainteresowanie fotoreporterów.

Oszałamiająca sukienka Miley Cyrus. Wygląda jak czerwony kapturek

Oszałamiająca sukienka Miley Cyrus. Wyglądała, jak czerwony kapturek