Związek Alicji Bachledy – Curuś z Marcinem Gortatem to najgorętszy temat w polskim show biznesie. Para, mimo że nigdy nie potwierdziła swojego związku publicznie, prawdopodobnie była razem przez długi czas. Jest jednak coś, co wskazuje na to, że ten związek od początku był skazany na porażkę.

Marcin Gortat na wieczorze kawalerskim. Będzie ślub z Alicją Bachledą-Curuś?

O co chodzi?

O znaki zodiaku. Alicja jako zodiakalny Byk od początku miała problemy zrozumieć bujającego w obłokach Wodnika.

Astronomiczne znaki zodiaku często dużo mówią o związkach. Zestawienie Byka i Wodnika jest wyjątkowo trudne ze względu na mocne charaktery.

Byk i Wodnik mogą dogadać się tylko pod jednym warunkiem Wodnik musi szczerze i bezgranicznie zaangażować się w stały związek. Inaczej – klapa… A jak wiemy – Marcin nie mógł się zdecydować, czy wybrać karierę czy Alicję.

Kobiety, które mają partnerów spod znaku Wodnika, dobrze wiedzą jak trudne bywa życie z takim mężczyzną. Mimo że kochają szczerą miłością, ciężko jest ich sprowadzić na ziemię. Czy taki problem miała właśnie Alicja z Marcinem?

Mężczyzna Wodnik w głębi serca pragnie stabilnego gospodarstwa domowego z kobietą – Alicja nie zapewniła mu tego, ponieważ była w rozjazdach pomiędzy Stanami, a ojczyzną.

Znajomi Alicji Bachledy-Curuś komentują jej rozstanie z Gortatem! Dramat!

Związek Byk – Wodnik, to mieszanka wybuchowa!

Oczywiście należy traktować znaki zodiaku z przymrużeniem oka, ale nie da się ukryć, że COŚ w tym jest 😉