Pamiętacie Alę z Blog 27? Czy dalej zajmuje się muzyką?

Tola Szlagowska, Ala Boratyn/fot. Akpa Tola Szlagowska, Ala Boratyn/fot. Akpa

W 2005 roku dwie koleżanki, Alicja Boratyn i Tola Szlagowska, założyły zespół Blog 27. Przebojowe dziewczyny szybko zyskały grono fanów i stały się idolkami wielu nastolatek. Choć zapowiadało się, że podbiją branżę muzyczną, to już rok później Ala odeszła z zespołu i postawiła na solową karierę.

Pamiętacie tę gwiazdkę? Grała rozpieszczoną nastolatkę w produkcji Disney’a, teraz jest dorosłą kobietą

Alicja Boratyn z Blog 27 – co dziś robi?

Alicji szło całkiem nieźle, a rok po odejściu z Blog 27 wypuściła swój solowy album – “Higher”, którą promował singiel “Angel”. Po dwuletniej, na potrzeby serialu “Majka”, nagrała dwa utwory – “Nie pytaj mnie” i “SMS”. Te piosenki, a także kilka innych w wykonaniu Alicji, znalazło się na płycie ze ścieżką dźwiękową z serialu. Choć Boratyn stale szlifowała swój warsztat muzyczny, to nie było o niej zbyt głośno.

WOW! Edyta Górniak 10 lat temu – pamiętacie jeszcze te zdjęcia?

Nie oznacza to, że jej przygoda z muzyką się skończyła. Ala nadal działa na tym polu i nie sama, a ze swoim chłopakiem Jakubem Sikorą. Wspólnie działają w zespole ALA|ZASTARY, który tworzy muzykę na pograniczu r’n’b, popu i elektroniki. Poniżej możecie posłuchać jednego z utworów.

YouTube Video

ZOBACZ TEŻ:

Tola Szlagowska z daleka od Mai Sablewskiej (FOTO)

Ubrania z lumpeksu na czerwonym dywanie? Ta gwiazda stawia na ekologię

Modelka plus size wkrótce zostanie mamą. Jej ciążowe zdjęcia robią furorę

 

https://www.instagram.com/p/Bh14B0ihvgB/

https://www.instagram.com/p/BifER_Ih_Lm/

https://www.instagram.com/p/Bo1vC0_BEIW/

Tola Szlagowska, Alicja Boratyn/fot. Palicki/AKPA
Alicja Boratyn, Tola Szlagowska/fot. Palicki/AKPA
 

Monika Tatara - Redaktor

7 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Boże jaka ona jest brzydka

Ale im jedziecie w komentarzach strasznie

Ta tola jest taka paskudna. Zmanierowana gowniara, te miny te dziubki 🤢 na jej miejscu bym się ze wstydu teraz paliła nie dziwie się ze zniknęła z show-biznesu po takim mega Żenujacym starcie 🤢🤢🤢

O Jezu okropne!!!!

Czy znak tych dwóch palców to jakiś nowy illuminacki znak? Najpierw trójkąty, potem szóstki, a teraz to…